Błąd przy renderowaniu - zamazany obraz
Witam, od razu na początku zaznaczę że pisze tutaj ponieważ ,kiedy klikam opcję nowy wątek w dziale pomoc - renderowanie wyświetla mi się taki tekst
Cytat:Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:
Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.

Ale przechodząc do rzeczy, po wyrenderowaniu filmiku intro ma normalną jakość ale reszta filmiku już jest cała zamazana, coś tam czytałem że może być to spowodowane tym że intro i filmik różnią się ilością klatek ,ale pewny nie jestem bo nawet do końca nie doczytałem, dlatego postanowiłem was się spytać jak naprawić ten problem i czym to w takim bądź razie może być spowodowane, dodam jeszcze że jestem laikiem w sony vegasie ;p.
Odpowiedz
zaznacz w klipach, które się rozmazują "disable resample" (jeśli ilość klatek nie zgadza się z ustawieniami projektu/renderu, to vegas będzie przeliczał obecne klatki w taki sposób je miksując, aby otrzymać odpowiednią ilość klatek - a co za tym idzie, pojawiają się "duchy"). Nie będę tłumaczył, dlaczego tak jest, i gdzie odnaleźć "disable resample", bo to sam jesteś w stanie doczytać choćby w pliku pomocy (po odpaleniu Vegasa, klikasz [F1] - i tam możesz wpisać hasło "disable resample" - dostaniesz odpowiedź, gdzie to jest, i o co w ogóle z tym chodzi).

Co do pierwszej części, to trudno tłumaczyć to, co jest napisane dość jasno. Skoro nie masz uprawnień, to pewnie nie masz. I tyle. A jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego nie masz, to polecam lekturę regulaminu (nie jest długi, a tam dowiesz się dlaczego nie masz uprawnień).

*** Wesołych Świąt ***
Odpowiedz
Wielkie dzięki, jutro sprawdzę czy działa , także przeczytam regulamin bo coś mi się wydaję że tutaj na długi czas pozostanę :)
@Edit
Okazało się że problem leżał w złych ustawieniach do renderowania, temat jest rozwiązany więc można zamknąć :)
Odpowiedz