Zapamiętanie widoku timeline w projekcie
Witam,
Pracuję w SV 10 i równolegle w Edius 6. w zależności od różnych zadań.
Pracując np. w Ediusie mam przykładowo odpowiednio powiększone rozciągnięte klipy na osi czasu wg. mojego uznania. Zamykam projekt (save) i otwieram później i wszystko jest tak samo jak podczas pracy nad edycją. Nawet kursor pozostaje w tym miejscu na osi czasu kiedy skończyłem. W Vegasie zawsze muszę powracając do dalszej pracy nad projektem od nowa sobie wszystko powiększać a kursor na osi zawsze jest na samym początku.
Czy jest możliwość aby SV zapamiętywał ustawienia układu tak jak Edius?

Pozdrawiam
Mirek
Odpowiedz
(12-17-2012, 21:21)mirek1962 napisał(a):  Witam,
Pracuję w SV 10 i równolegle w Edius 6. w zależności od różnych zadań.
Pracując np. w Ediusie mam przykładowo odpowiednio powiększone rozciągnięte klipy na osi czasu wg. mojego uznania. Zamykam projekt (save) i otwieram później i wszystko jest tak samo jak podczas pracy nad edycją. Nawet kursor pozostaje w tym miejscu na osi czasu kiedy skończyłem. W Vegasie zawsze muszę powracając do dalszej pracy nad projektem od nowa sobie wszystko powiększać a kursor na osi zawsze jest na samym początku.
Czy jest możliwość aby SV zapamiętywał ustawienia układu tak jak Edius?

Pozdrawiam
Mirek

Witam ponownie.
Chyba nikt nie wie jak to ogarnąć i czy w ogóle się da to zrobić w SV. Widzę, że nikomu to nieudogodnienie nie przeszkadza. A szkoda.
Pozdrawiam
Mirek
Odpowiedz
Nie wiem, jak innym. Mnie osobiście nie przeszkadza.
Jeśli chcesz mieć zaznaczony jakiś punkt (np. kończysz montować, a chcesz następnego dnia kontynuować - użyj np. markera.
Odpowiedz
(12-19-2012, 0:42)mateuszszar napisał(a):  Nie wiem, jak innym. Mnie osobiście nie przeszkadza.
Jeśli chcesz mieć zaznaczony jakiś punkt (np. kończysz montować, a chcesz następnego dnia kontynuować - użyj np. markera.

Witam,
Dzięki za odpowiedź. Jak już Ty kolego tak mówisz to wiesz. Czyli nie da się.
Markera zawsze wstawiałem do tej pory.

Pozdrawiam
Mirek
Odpowiedz