Studniówka w 5-ciu minutach.
Chciałbym wam przedstawić mój mały filmik z własnej studniówki.
Ponieważ oryginalna wersja trwała coś 2,5h i to w dodatku zmontowana jakże w nudnym stylu to postanowiłem zrobić z niej coś bardziej miłego dla oka i sporo ją przykrócić. Zresztą sami zobaczcie ;)

Od razu uprzedzę zanim dostane po głowie za jakość, taką otrzymałem od Pana kamerzysty... któremu wszyscy płaciliśmy(nie wiem za co)...
A ogólnie, jak to oceniacie ?
Video: Video/Audio embedding in signatures is disabled. To enter the URL as link, please use the "amoff" MyCode. [amoff]URL[/amoff]
Odpowiedz
Czołówka i montaż rodem z początku lat 90. :)
Odpowiedz
Ani trochę mi się to nie podobało. Wiadomo, że filmy z czyjejś studniówki nie ogląda się tak entuzjastycznie jak ze swojej, jednak próba zrobienia własnej, skróconej wersji moim zdaniem całkowicie nie wyszła. Lepiej chyba by było zostać w pierwotnej konwencji i zrobić z tego migawki. W każdym razie wierzę (z własnego doświadczenia), że oryginał był strasznie nudny i beznadziejnie zmontowany, jak w większości filmów studniówkowych, w szczególności gdy polega się na "kreatywności" kamerzysty.
Odpowiedz
No tak racja. Spoko rozumiem ;) Dużo pracy przede mną, Choć znajomym się bardzo podobał :P kwestia gustu może, i też tego że się nie znamy prawda i jak się ogląda obcych to troche dziko.
A w sumie temat do kosza :P co by nie zgarszać forum :)
Dziękuje i pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Widząc pierwszą scenę z wyreżyserowanym 'sprawdzaniem obecności' domyślam się na jakim poziomie był kamerzysta :)
Co do Twojego filmu to nie było źle, ale chyba rzeczywiście najlepiej ogląda się takie coś znajomym ;)
Ale początkowa animacja...
Odpowiedz
Początkową animacje wziąłem z oryginału xD
To już macie odpowiedź co to była za produkcja :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości