Vegas Pro 12 za 99 dolarów.
Teraz uaktualnienie do Vegas Pro 12 za 99 dolarów. Jedyna taka okazja, nacierać. http://www.sonycreativesoftware.com/upgr...code=64820

Tylko nie linczować Efiksa za poprzednią promocję i nagabywanie w ostatnich dniach jej trwania. Swoją drogą ciekawe ilu dało się nabrać na tą promocję. W sumie 320zł za taki program to i tak za dużo. Nie zapominajmy, że to upgreade. Pinnacle 16 plus można już kupić za 300zł pełną wersję. Tylko do takiego softu można SV12 porównać.
Pewnie zaraz mój post zniknie, jak inne zniknęły, zgodnie z jedynie słusznym kierunkiem myślenia, obowiązującym na tym forum.
Wstyd! Młodzi ludzie , a już takie ubekowskie nawyki.
Odpowiedz
Jasne, a jakby nie zrobili tej JEDNODNIOWEJ promocji to co? Zawsze, od początku forum, przy każdej okazji gdy ktoś pytał kiedy warto kupić Vegasa pisałem to samo - jak jest nowa wersja, przeważnie jest chwila promocji, u nas nawet mieliśmy ciutkę taniej. Zawsze przy okazji np. Dnia Niepodległości, Święta Dziękczynienia czy światecznych promocji zdarzają się "złote strzały".
I nie je robię tę promocję, jak to usilnie sugerujesz, przekazuję tylko informacje które dostaję czy to z SCS, czy to KSK. To forum poświęcone Sony Vegas jak jeszcze nie zauważyłeś, więc chyba logiczne podawanie jest informacji także o promocjach.
To, czy kto z promocji korzysta to jego sprawa. Jasne, jest wkurzające jak zapłacisz za wino 30 zł a za tydzień masz to samo wino za 15, ale chyba póki co przymusu nie ma?
Pomijam, że o ile wiem, w Polsce - a niektórzy wolą kupić jednak u nas - lepsze ceny przynajmniej w tym roku nie będzie.
W innych sprawach już pisałem - to można leczyć a jak masz jakieś pretensje i problemy egzystencjalne to proszę do moderatorów albo admina.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dobra, mały 'edit' i informacja, dla wszystkich którzy chcieliby skorzystać z tej promocji.
99 dolców (+VAT) płacimy tylko za samego Vegasa, bez jakichkolwiek dodatków które wchodzą w skład pełnej wersji.
Żeby nie było, pozwolę sobie zacytować Sony: "This promo is different than the launch promo. This promotion is only for Vegas Pro 12; the launch promo included all the third-party goodies."

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości