Problem z polskimi literkami
Kiedy wpisuję tekst, wybierając wcześniej np. "Media Generators - Titles&Text", po wpisaniu literki "ż" edytor tekstu się wyłącza - tak więc nie mam możliwości użycia w tekście literki "ż". Pozostałe polskie znaki diakrytyczne wpisują się poprawnie. Próbowałem różne rodzaje czcionek ale problem nie znika. Używam Vegas Pro 12.
Jeśli ktoś wie w czym jest problem to proszę o pomoc.
Odpowiedz
Jeżeli to nie konflikt skrótów z jakimś innym programem (tak jak kiedyś oprogramowaniem od kart ATI) to używasz jakieś starej wersji 12, ale ona miała takie błędy w wersji beta, której nie masz w zasadzie prawa mieć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Rób "po staremu" - wklejaj tekst z jakiegoś edytora (np. notepad).
Odpowiedz
Zrobiłem tak jak napisałeś "ciesiel" - wklejam tekst z notatnika i literka "ż" jest... czyli tak to można obejść :-)
Ja mam versję Vegas Pro 12.0 (Build 367) to nie jest chyba wersja BETA?
Wyłączenie skrótów klawiaturowych (klawiszy dostępu) nic nie pomogło, dopiero wklejanie tekstu rozwiązało problem. Dzięki za podpowidź!
Odpowiedz
Nie, to już nie jest beta. Ale aktualna wersja 394. I u mnie ten problem nie występuję.
Polskie literki można też wprowadzać używając tyldy czyli dusisz shift+~ a potem np. z by uzyskać ż.

Odpowiedz
U mnie też jest ten problem, na VP12 (394).
Na VP11 (701) - nie ma problemu.
Odpowiedz
Zrobić screencasta? No jak babcie kocham, "u mnie działa".

Odpowiedz
Ja Ci wierzę...
nie o to chodzi.
Ale swoją drogą ciekawe, czemu np. u nas nie działa.

...jeszcze inaczej.
"Alt+Z" działa trochę jak "CTRL+Z"...
Odpowiedz
Windows 7, 64 bit, VP12 najnowszy build, żeby nie było:

Odpowiedz
No to u mnie na Windows 8 Pro with Media Center 64bit, Vegas Pro 12 (394).

A może to konflikt z nowym Windowsem? Tylko np. w VP11 problemu nie mam. Jedynie w VP12. Mógłby ktoś jeszcze sprawdzić (dodam, że nie mam grafiki ATI, tylko nVidia, więc nie ma konfliktu z skrótami klawiaturowymi, dodatkowo sprawdzając w "Customize Keyboard", nie widzę nic pod skrótem [alt+z]).
Czekamy na więcej osób.
Odpowiedz