Schemat- Glidecam HD 1000
Witam wszystkich.
Poszukuję schematu Glidecama HD 1000 na którym zawarte są dokładne wymiary tej zabawki, gdyż chciałbym skonstruowac' coś podobnego. Ma ktoś może namiary gdzie mógłbym takie coś znaleśc'? Szukałem w necie ale bez skutku.
Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Sam kiedyś szukałem jak zrobić steadycam, zapewne schematu Glidecama nie znajdziesz, chyba że masz siłę przebicia i napiszesz do producenta a ten Ci łaskawie da ;D A tak na poważnie, w necie od groma jest jak zrobić steadycam czy flycam. Wpisz w google czy w youtube do it yourself czy DIY, na allegro tez można kupić takie cuda ale daleko im do Glidecama. Jednak jak ma się wprawę i dobrze wyważoną zabawkę efekty są zaskakująco dobre. Widziałem sporo filmików i jak do amatorskich produkcji wypada to dobrze. Tylko pytanie czy opłaca się samemu majsterkować i wydać 100 zł na części czy upić za te 200-300zł gotowego amatorskiego flycama.
Odpowiedz
Mam glidecama hd 2000 wiec w razie co mogę co nieco pomierzyć
Odpowiedz
Mam glidecama hd 2000 wiec w razie co mogę co nieco pomierzyć
krisit mam prośbę,czy mógłbyś mi podac' kilka wymiarów..? Będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
(12-07-2012, 22:40)Piwosz napisał(a):  Mam glidecama hd 2000 wiec w razie co mogę co nieco pomierzyć
krisit mam prośbę,czy mógłbyś mi podac' kilka wymiarów..? Będę bardzo wdzięczny.

a jakie wymiary dokładnie cie interesują,których elementów
Odpowiedz
krisit, na screenie ponumerowałem kilka elementów które mnie interesują.
http://img594.imageshack.us/img594/592/w...hd2000.png
Odpowiedz
Jeżeli masz dobre zdjęcia, to w zasadzie wystarczy Ci jeden wymiar, resztę można bardzo prosto wyliczyć (kalkulator, excel, albo po prostu linijka i ekierka...)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
wymiary

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
krisit DZIĘKUJE ZA POMOC.
Odpowiedz
(12-09-2012, 11:40)Piwosz napisał(a):  krisit DZIĘKUJE ZA POMOC.

Nie ma za co ,pochwal się swoim cudem jak go skończysz
Odpowiedz