Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
InfernalisTV Intro 2012
Witam wszystkich, troche wody upłyneło w rzece zanim się tutaj ponownie zjawiłem, gdzieś tam niżej widnieje moje intro z przeszło dwóch lat , jeżeli ktoś uprawniony to czyta to prosze go niech usunie ten wątek , nie bierzcie tego na poważnie, byłem młody i głupi ;D hah, a teraz lecimy oceniajcie czy coś się poprawiło ze mną bo troszeczke skomercjalizowałem swój biznes, zakupiłem kran kamerowy (2m), slider i kilka fajnych bajerów. Jak narazie idzie całkiem dobrze a klienci zadowoleni.

Na początek najnowsze proste interko:

Tutaj też intro które jakiś czas temu również używałem na czołówkach:

Troche starsze również intro:

Wiem że nie ten dział ale sprawdzcie też:

Tutaj materiał zrobiony przy użyciu GoPRO:

To na tyle myślę , obecnie pracuje nad projektem grupy tanecznej a konkretnie dziewczyn z grupy koszykarskiej Turów Zgorzelec więc myśle w niedługim czasie dodam owy materiał/

(wszystkie materiały realizowane lustrem Canon EOS D600)
więcej znajdziecie na http://www.youtube.com/TheInfernalis

Pozdrawiam
Odpowiedz
2 Intro tło gdzieś widziałem , Shine i napisy słabo. "Burn film" trochę za dużo. Większość widziałem, nic mnie nie zadziwiło, cały czas to samo.

3/10 Za chęci.

Ogólnie Sony Sregas jest o 1000x słabszy od AAE !!
Odpowiedz
2/10 2 intro bardzo bardzo słabe aż mi się żal zrobiło
Odpowiedz
Pokażcie swoje prace Panowie :D
Odpowiedz
(12-18-2012, 11:05)Gniewmen napisał(a):  Ogólnie Sony Sregas jest o 1000x słabszy od AAE !!

Ubaw po pachy jak można porównywać program typowo do montażu z programem do "kompozycji" czytaj narzędzie przeznaczone do tworzenia animacji oraz efektów specjalnych.
Odpowiedz
Ą się czepiasz, dzieciaki bylo co jedzą, nażrą się popcornu, coli i chipsów to potem byle co piszą. Byle pisać...:P

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Pierwsze intro najbardziej mi się podoba.
Odpowiedz
(12-18-2012, 18:30)efix napisał(a):  nażrą się (...) to potem byle co piszą. Byle pisać...:P

Jak rurkowce!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości