Brak ścieżki dźwięku po filmikiem z grą.
Siemka, sprawa jest prosta. Gdy przerzucam film na oś czasu nie pokazuje mi ścieżki dźwiękowej (głosu z gry) tylko sam pusty film bez głosu. Wie ktoś ja temu zapobiec?
Klikając kolejno: File > Open > /d > Filmy Fraps > i wybierając jeden z filmów klikając na niego dwa razy powinny mi się w vegasie otworzyć dwie ścieżki. Dzwiękowa i Filmowa. Mi się otwiera tylko film bez ścieżki dzwiękowej.

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
widocznie dźwięk jest zakodowany jakimś dziwnym kodekiem.
Sprawdź jakim, i albo przekonwertuj do normalnego, albo zainstaluj pełną wersję kodeka, żeby Vegas widział dźwięk (ja bym zrobił to pierwsze - żeby mieć dźwięk nieskompresowany, ale zrobisz, jak będziesz uważał).
Odpowiedz
Powiesz mi jak to zrobić - będę zobowiązany.
Odpowiedz
Pliki audio/video najlepiej (najłatwiej) zidentyfikować za pomocą programu MediaInfo, który jest darmowy i bez problemu go znajdziesz (czasami nawet jest doinstalowywany razem z paczką kodeków - np. z K-Lite Codec Pack...).
Odpowiedz
(12-04-2012, 17:51)mateuszszar napisał(a):  Pliki audio/video najlepiej (najłatwiej) zidentyfikować za pomocą programu MediaInfo, który jest darmowy i bez problemu go znajdziesz (czasami nawet jest doinstalowywany razem z paczką kodeków - np. z K-Lite Codec Pack...).
Postarałem się zidentyfikować - co mi z tego wyszło? Zobacz sam:
[Obrazek: lvxAv.jpg]
Co mam zmienić by był dźwięk w vegasie?
Odpowiedz
Możesz mi podrzucić jakiegoś sampla (kawałek przykładowego pliku)? Bo z screena wynika, że plik ma cztery kanały dźwiękowe... na dodatek bez kompresji. Więc powinny być widoczne.
A może Vegas nie wyświetla wszystkich czterech kanałów, tylko dwa, które akurat są "głuche"? I trzeba zmienić strumienie (PPM -> Channels...).
Najlepiej, jak byś udostępnił przykładowy plik.
Odpowiedz
Z vegasa? Tak?
Odpowiedz
Nie. Plik źródłowy AVI, tylko nie ten, do którego dałeś screena, bo pewnie tydzień będziesz uploadował ;) - 1.12GB :)
Może nawet nagraj coś nowego - krótkiego, dla testu. Ok?
Odpowiedz