Zablokowane ścieżki audio
Jakiś miesiąc temu zrobiłem filmik w vegasie. Wszystko zapisałem jako projekt.Dziś gdy to otworzyłem nie było słychać dźwięku ( w ogóle) Scieżki audio wyglądały jakby były zablokowane ( ich kolo z szarego zmienił się na taki hmm... ciemno szarny xd ) Wie ktoś może o co chodzi ? Dość dużo czasu straciłem na montowaniu tego clipu i nie mam zamiaru tego powtarzać xd. Za każdą pomoc z góry dziękuję.
Odpowiedz
Usuwałeś te pliki audio lub zmieniałeś ich miejsce na dysku?
Odpowiedz
Wszystkich nie ale może zdażył się jeden czy dwa takie pliki( nie pamiętam).Większość dźwięków w tym filmiku to dźwięki połączone z obrazem ( filmik z gry i dźwięk od tego)a położenia tego nie zmieniałem na pewno.

PS: No a jeśli te pliki zostały przeniesione to muszę wszystko od nowa robić czy wystarczy że znajdę te które przeniosłem i je usunę ? Jak wrzucam nowe pliki dźwiękowe to też ich nie słychać.
Odpowiedz
(11-29-2012, 22:44)Nikander napisał(a):  Jakiś miesiąc temu zrobiłem filmik w vegasie. Wszystko zapisałem jako projekt.Dziś gdy to otworzyłem nie było słychać dźwięku ( w ogóle) Scieżki audio wyglądały jakby były zablokowane ( ich kolo z szarego zmienił się na taki hmm... ciemno szarny xd ) Wie ktoś może o co chodzi ? Dość dużo czasu straciłem na montowaniu tego clipu i nie mam zamiaru tego powtarzać xd. Za każdą pomoc z góry dziękuję.

Może kliknąłeś mute < jak jest pokazane te okienko z muzyka i cyfrą to jest też takie przekreślone kółko > Jeśli tak to po prostu klinkij jeszcze raz xd
Odpowiedz