Na migotanie (plug-in)
Znacie jakiś plug-in do Vegasa, który niweluje efekt migania jarzeniówki?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Od BCC było coś takiego jak antiflicker, albo jakoś tak. Sprawdzę później jak wrócę (za tydzień :)
Odpowiedz
Dzięki za cynk, poszukam sobie na koniec prac i zobaczę czy się przyda.

PS
Na Vegasie 11 na systemie Win 7 64bit nie da się pracować. Wybija co po chwila. A pracuję na klipach z lustrzanki. To już lepiej w porównaniu wypadał system XP. Nie wierzę w to co się dzieje :]
Odpowiedz
(11-28-2012, 15:02)Bunch napisał(a):  Dzięki za cynk, poszukam sobie na koniec prac i zobaczę czy się przyda.

PS
Na Vegasie 11 na systemie Win 7 64bit nie da się pracować. Wybija co po chwila. A pracuję na klipach z lustrzanki. To już lepiej w porównaniu wypadał system XP. Nie wierzę w to co się dzieje :]
No i stało się Bunch przeszedł na 64bit-y, sie zacznie na forum :)
Ps. u mnie na 64 bitach 11 jak skała
Odpowiedz
Ale Walerka, już po pierwszym dniu mina mi zrzedła. Vegas nieustannie się wysypuje. Już mi się nie wysypywał na Windowsie XP. I jak tu nie zgodzić się z ART-BI w pewnych sprawach?
Odpowiedz
A ta opcja co już ją posiada Vegas na zaptaszkowanie "Deflicker" to nie jest właśnie na to? Nazywa się tak samo. Nie pomaga, na wszelki wypadek sprawdzałem.
Odpowiedz
Ta opcja z tego co mi wiadomo pomocna jest przy usuwaniu problemów z przeplotem a nie migotania w sensie ujętym w tym wątku.
Odpowiedz
Bunch chyba parę dni temu pisałeś, że nie masz zamiaru się przesiadać z XPka :P Co cię naszło.
Ja już też zrezygnowałem z 32bitXP na rzecz 64bit win8. Narazie system śmiga bardzo fajnie, ciekaw jestem jak będzie przy połączeniu z Vegasem z moją dość małą ilością RAMu.
Odpowiedz
(12-01-2012, 18:52)pecker napisał(a):  Bunch chyba parę dni temu pisałeś, że nie masz zamiaru się przesiadać z XPka :P Co cię naszło.
Ja już też zrezygnowałem z 32bitXP na rzecz 64bit win8. Narazie system śmiga bardzo fajnie, ciekaw jestem jak będzie przy połączeniu z Vegasem z moją dość małą ilością RAMu.

Jezu, Pecker, rozczaruje Cię moja odpowiedź...
Chciałem sobie pograć w nowe gry (Hitman Absolution, Assassin's Creed 3). One chodzą tylko na Windowsach nowszych.

Ale mam 2 systemy. Zdziwiłbyś się ile mam rzeczy spersonalizowanych na XP-ku. Musiałbym chyba z rok wszystko od nowa robić. A więc na 7-mce gram i montuję (na test, najnowszy projekt na Win 7 i Vegas 11 robię)

A co do Vegasa to może ciut lepiej chodzi. Na pewno krócej się otwiera program. Ale nadal mi wywala projekty, ścina itd (to już jakoś na XP się uspokoiło do tej pory a zaczęły się problemy robić na Siódemce) A przecież dostałem 1 GB RAM więcej teraz bo XP mi widział 3 GB zamiast 4 GB.

Także ja już nie mam pojęcia co jest grane i skąd mam te odwieczne problemy z montażem w Vegasie. A soft innej firmy się nie wykłada tyle co właśnie Vegas - więc coś musi być na rzeczy.

A tak przy okazji to wiecie dlaczego wyrenderowany film jako nieskompresowane AVI w Vegasie 10 na systemie Windows XP, nie jest możliwy do odczytania przez Vegasa 11 na systemie Windows 7? Przecież to nieskompresowane AVI...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości