Nieskompresowanego AVI nie otwiera
Wyrenderowałem film do NIESKOMPRESOWANEGO AVI Vegasem 9.
Na nowym systemie, nie mogę zaimportować jednak NIESKOMPRESOWANEGO AVI do Vegasa. Czy to normalne?

Kodeki na "avi" chyba razem z systemem powinny już pójść. To przecież nie te czasy kiedy systemy były gołe.

Czy może się mylę?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Spróbuj zainstalować jakąś paczkę kodeków, np. K-Lite Codec Pack. Powinno pomóc.
Odpowiedz
Kodek AVI. Chyba ktoś nam się pod Bartka nick włamał. Przecież ON rozróżnia coś takiego, jak kodek, i kontener!
Co do Twojego błędu, to jesteś pewny na 100%, że to nieskompresowany strumień? Sprawdź w MediaInfo.

Domyślnie windows ma jakieś tam kodeki, pozwalające na otwieranie popularnych filmów.
Ale jeśli chodzi o "nieskompresowany", to może być problem w zwykłym odtwarzaczu - to rozumiem. Ale żeby Vegas nie czytał (importował)?
Odpowiedz
Heh, treść Twojego posta mnie rozbawiła :) Jej forma ironii :)

A co do pytania to wiem, że dziwne.
Windows XP - Vegas 10 -> uncompressed AVI
Windows 7 - Vegas 11 -> uncompressed AVI już nie zaimportuje

A log z mediaInfo jest taki:
Kod:
Format            : AVI at 1 990 Mbps
Length            : 3.82 GiB for 16s 483ms

Video #0          : RGBA at 1 989 Mbps
Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 29.970 fps

Audio #0          : PCM at 1 411.2 Kbps
Infos             : 2 channels, 44.1 KHz
Odpowiedz
A podaj proszę pełną informacje z Mediainfo o tym pliku. Przestaw View na Text i to przeklej.
A jeszcze lepiej jak masz możliwość wygeneruj jakiś 1 sekundowy plik i jeśli też nie chce się wczytać do tej 11 to wrzuć go gdzieś na dropboxa czy coś w tym stylu. Ta 11-tka jest zupgradowana?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A to okej, zrobię to później bo wymaga to przełączenia się na dwa systemy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości