Przejście pomiędzy ścieżkami wideo, czy można?
Witajcie!

Czy mogę wstawić przejście BlueFX pomiędzy ścieżkami wideo (górna, dolna)?

Problem jest w tym, że klipy nie chce łączyć na jednej ścieżce bo posiadają różną korekcje kolorów, która jest przypisana do całej ścieżki...

Jeśli nie będzie możliwości, to niestety będę musiał wykasować korekcję koloru na całość i do każdego klipu przypisać.... Jednak to czasochłonne podczas późniejszych zmian...
Odpowiedz
To zrób jedną dodatkową ścieżkę i wsadź te dwa eventy na których chcesz zrobić te przejście.
Odpowiedz
No, właśnie tylko, że jest to animacja, która zawiera screena 1 klatki z kolejnej sceny i wtedy będzie rozbierzność... No, ale najwyżej wrzucę ręcznie efekt na każdy klip....

P.S. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem SV 12 to niech się wstrzyma! Gorszego gówna nie widziałem.... W ogóle wstyd, że wypuszczają coś takiego... Jeszcze trochę i przeniosę się na programy innych firm, bo to jest śmiech na sali... Oczywiście, nikt nie każe nikomu używać najnowszej ver, ale dla mnie to jest coś śmiesznego.... Jaki program mi się zawiesza zawsze? Sony Vegas! Akurat programy Adobe mam tylko takie do zdjęć i grafiki, ale nawet... PhotoShop wiedzie ile razy mi się zawiesił w przeciągu ostatnich 5 lat? ZERO RAZY! Nie wiem jak jest z Adobe Premiere, ale na pewno firma nie pozwoliłaby sobie na niestabilną pracę z ich programem....
Odpowiedz
OK, VP12 jest jaki jest, ale pisałem na priva, wysyłałem maile. Nie dostałeś ich? Czy problem z renderingiem do 25 fps się sam rozwiązał? Sorry ale to wygląda tak, że narobiłęś trochę zamieszania a potem zlałeś temat.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz