Wstawianie widoków stron WWW w filmie
Dzień dobry
Potrzebuję wstawić do filmu strony WWW.
Robię printscreen zapisuję w jpg, tif albo innym formacie i zupa.
Na ekranie komputera widzę dobrze stronę wyświetlaną przez program graficzny a w filmie strona WWW staje się niewyraźna, rozmazana.

Czy jest jakaś metoda na to aby mając Sony Vegas wsytawić do filmu stronę www, która będzie wyraźnie widoczna i nie rozmazana?
Czy jest jakiś prosty sposób na wykonanie tego?

Nadmieniam, że stron tych w filmie będę miał sporo.

Próbowałem za pomocą Camstudio zrobić film z pulpitu ale też mam niewyraźny obraz.
Film będzie przeznaczony do przedstawiania na dużym ekranie za pomocą rzutnika, więc jest potrzeba otrzymania w miarę wyraźnych stron WWW.

pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
Spróbowałbym następujących wariantów:

1 - rendering w trybie BEST QUALITY

2 - ustawić rozdzielczość projektu dokładnie taką jaką ma wymiar klatki nagrania/ czy screenshoty
- renderować (też z najwyższą jakością)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Tak jak vm-rexor mówi, ustaw taką rozdzielczość w jakiej masz te screeny. Pokaż w ogóle screena z ustawieniami jakimi renderujesz film.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A jaką jakość masz ustawioną na prview? Jak będzie "Draft" to się nie martw xD po renderowaniu powinno być ok. A jak nie to zrób to co @up mówił.
Odpowiedz
Moim zdaniem problem polega na ustawieniu słabej jakości podglądu, ustaw na full best.
Odpowiedz
Ale co ma podgląd do ostatecznego wyniku? To w opcjach renderingu musi wybrać najlepszą jakoś, ale wcale nie musi jej wybierać, jak rozdzielczość filmu będzie duża, to przy ustawieniu na "Good" będzie spoko loko.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Podgląd nie wpływa na ostateczny wynik, tylko treść jego wypowiedzi nawiązuje do podglądu moim zdaniem.
Ja bym dał jakość best i powinno być ok.
Odpowiedz
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Musicie jednak wiedzieć, że język, którym się do mnie zwracanie jest dla mnie .... delikatnie rzecz ujmując niezrozumiały.
Poduczę się więc.
Poczytam forum
Nabędę wiedzy i znowu przyjdę, ponieważ nie do końca potrafię postępować zgodnie z informacjami, które przekazaliście.

Niewiele umiem ale mam dobre chęci.
Sądziłem, że obsługa takich proigramów to zwykła zabawa.
Pomyliłem się ale wyzwanie podejmuję.

pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
Jak najbardziej popieram :) - obsługa programu jest prosta, jeśli chodzi o typowe czynności, teraz trafił Ci się problem, który wymaga lepszej znajomości interfejsu użytkownika i przez to trzeba przejść. Polecam wygrzebanie z pudełka instrukcji obsługi lub skorzystanie z pomocy dołączonej do programu - KSK bodajże dołącza nawet instrukcję obsługi po polsku. Dasz radę :)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Zrobiłem następujące czynności:
Zrobiłem print screen trzech stron po 15 sekund oraz tekst w sony vegas co prawda platinium ale to chyba nie ma znaczenia, i na osi czasu zajęło mi to ok. minutę.
Wybrałem renderowanie o następujących parametrach:
hd 1080-24p YUV

wynik nawet zadawalający ale .....
ale jedna minuta zajęła mi ok 6,7 GB !!!

Czy jest możliwe zapisanie widoku stron internetowych w taki sposób aby była widoczna i wyraźna przy mniejszej objętości.

Docelowo chciałbym stworzyć film tego typu o czasie ok. 7 godzin .... to nie ma przecież takiego dysku, który pomieściłby taki film.

Poproszę o sugestie.

pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości