Wartość firmy "sony"
No i zaczyna się to co prorokowałem już dawno. http://www.swiatobrazu.pl/sony-ma-klopot...28197.html . Nawet Samsung ma 16x większą wartość od sony, ale to dopiero początek. Dlaczego tak jest? No dlatego, że sony postępuje tak, jak to widać najwyraźniej w SCS, chodzi o ich bezczelny marketing i naciąganie ludzi co roku na kasę wydając bublowate produkty. Pisałem kiedyś , że ta firma ma produkty gorsze od chińskiego no name, to zostałem wyśmiany, a teraz właśnie się ziszcza moja wizja. Widać zresztą jak spada ruch na tym forum co świadczy, że większość mających problemy z vegase po prostu przesiada się na softy zawodowe a nie zabawki cepeliowskie ze światełkami na eventach jak w Vegas 12Pro. To "Pro", oczywiście nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, ot takie oznaczenie im się wymsknęło, na które nabiera się wiele osób łącznie ze mną.
Odpowiedz
A jednak ART-Bi miał rację jeśli chodzi o markę SONY.
Naprawę swojego fx 1000 mam już za sobą.
Okazuje się ze podzespoły produkowane są w chinach stąd ta tandeta kamer marki SONY
Odpowiedz
[edit]
Po namyśle wykasowałem mój elaborat i streszczę tylko, cytując radnego sejmiku mazowieckiego - panie, pieprzysz pan jak nosorożec żyrafę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cytat:naciąganie ludzi co roku na kasę wydając bublowate produkty
Co do tego, że to jest zabugowany soft to każdy wie.

Cytat:To "Pro", oczywiście nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, ot takie oznaczenie im się wymsknęło
Byłoby "pro" jakby to coś było przede wszystkim stabilne. A nie jest.

PS
W przygotowaniu jest już pierwszy "teledysk" o programie Sony Vegas
Odpowiedz
Nie pisze o Sony Vegas tylko o SONY HDR FX1000E

Załączone pliki
.pdf   SONY made in China.pdf (Rozmiar: 449.17 KB / Pobrań: 56)
Odpowiedz
No zrozumiałem, że o kamerze, tylko co z tego, że made in China? Chętnie przeczytam coś więcej o fabryce, jakieś opinie itd.

Odpowiedz
(12-20-2013, 12:21)efix napisał(a):  No zrozumiałem, że o kamerze, tylko co z tego, że made in China? Chętnie przeczytam coś więcej o fabryce, jakieś opinie itd.

????????????????????????????????????????????????????????????????????
jest to opakowanie kompletnego toru prowadzenia taśmy wraz z głowicami, który to rozleciał się po niewiele ponad stu godzinach pracy.
A żeby było jeszcze ciekawiej dwa wkręty mocujące bęben z
głowicami samoczynnie się odkręciły co skutkowało tzw dropami i wyglądało że dlatego Vegas przechwytywany materiał dzieli a faktycznie przechwytywał materiał od dropu do dropu i w miejscu styku dwóch plików na linii edycyjnej brakowało materiału o czas trwania przerwy
Odpowiedz
No rozumiem, że się uszkodziło, wiem co to za część, ale co z tego, że z Chin? Sama kamera kamera była produkowana w Chinach? Bo naklejka która pokazałeś owszem, jest z Chin, ale w Chinach znajdziesz sklepy z częściami zamiennymi i odpowiednikami. To jest produkt Sony, czy zamiennik?
Albo inaczej - uważam, ze czepianie się, że coś jest produkowane w Chinach, jest obecnie realnie rzecz biorąc absurdalne.

Odpowiedz
Kamery są składane w Japonii, ale większość części pochodzi z fabryk z Chin. Nic w tym dziwnego. Wszystkie firmy tak robią. Ale jak to się ma to tego, co pisał zbanowany prorok - nie mam pojęcia.
A Bartek - jak zwykle wyskoczył jak filip z konopi, byle tylko dorzucić swoje 5 groszy. Jak zwykle, pokaże screeny, że u Niego Vegas nie chodzi jak należy. Nie wiem, może wezmę swój laptop, podjadę do niego, każę powtórzyć test. Zobaczymy, gdzie tak na prawdę tkwi problem ;)
Odpowiedz
Ja bym nie ryzykował, może Bartek mieszka w jakieś strefie X, albo jest obłożony jakąś klątwą, albo z wawelskiego kamienia mocy mu coś tam zakłóca :) Albo to co zaraźliwego :)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości