Problem z audio
Nie wiedzieć czemu nie mogę założyć tematu w problemach (ale Wy mi może powiedzieć). Mam problem z VP9. Ostatnio stało się tak, że peaks (te takie różne oznaczenia głośności w dźwiękach, dzięki którym łatwiej przycinać pliki) po prostu mi się nie pokazują. Jest napis "peaks not available" i tyle. Wie ktoś jak można zaradzić?
Odpowiedz
Odpowiedź na pierwsze pytanie - w regulaminie.
A na drugie - w manualu, albo pomocy [F1].

Jak sam nie znajdziesz, to Ci napiszę, ale nie teraz, bo mam dostęp tylko przez telefon... I nie mam vegasa przy sobie..
Odpowiedz
A właśnie, tak może nie na temat, ale na jednym z forów widziałem coś takiego, że przy rejestracji trzeba było wpisać formułę podaną w jednym z punkcie regulaminu. Chcąc, czy nie chcąc, żeby korzystać z forum trzeba było ten regulamin przeczytać :) Wprowadzenie czegoś podobnego na tym forum przynajmniej oszczędziłoby pytań w stylu "czemu nie mogę tu pisać" i może w jakimś stopniu uświadomiłoby ludzi, że jest coś takiego jak szukajka. Ja się na tworzeniu stron nie znam, ale może jest ktoś, kto umiałby coś takiego zrobić. Tylko poddaje pomysł :)
Odpowiedz
Ja od dawna byłem za tym, żeby zarówno przy rejestracji jak i co miesiąc robić obowiązkowy test z znajomości programu.
Odpowiedz