KAPITAN DELTA
Witam !
Film amatorski wykonany na konkurs. Cała robota głównie Sony Vegas. Zrobiony w pośpiechu, mieliśmy mało czasu. Ma na celu promowanie matematyki, ma tworzyć uśmiech na twarzy widza oraz by pamiętał o samej postaci.
Przy okazji proszę o wsparcie "kciukiem do góry" i udostępnianie, liczy się każde wyświetlenie.
Czekam na opinie.
Mam nadzieję, że się podoba przekaz.

Pozdrawiam !
Odpowiedz
Na przyszłość raczej unikałbym przejść takich jak na początku filmiku. Co prawda może to w jakiś sposób wzmocnić satyryczny charakter produkcji, ale tu raczej wygląda to słabo. Popracowałbym też nad stabilizacją obrazu i ujęciami (+ obraz jest rozmyty). Te efekty specjalne raczej też pozostawiają wiele do życzenia, ale rozumiem, że początki ;) To, co jeszcze bym zmienił to kolory. Na plus na pewno dopasowanie muzyki i pomysł. Mówiąc szczerze myślałem że wyłączę filmik po 20 sekundach, jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, ale tu byłem pozytywnie zaskoczony. Ogląda się naprawdę przyjemnie ;)
Odpowiedz
(11-08-2012, 12:36)Padro Productions napisał(a):  Na przyszłość raczej unikałbym przejść takich jak na początku filmiku. Co prawda może to w jakiś sposób wzmocnić satyryczny charakter produkcji, ale tu raczej wygląda to słabo. Popracowałbym też nad stabilizacją obrazu i ujęciami (+ obraz jest rozmyty). Te efekty specjalne raczej też pozostawiają wiele do życzenia, ale rozumiem, że początki ;) To, co jeszcze bym zmienił to kolory. Na plus na pewno dopasowanie muzyki i pomysł. Mówiąc szczerze myślałem że wyłączę filmik po 20 sekundach, jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, ale tu byłem pozytywnie zaskoczony. Ogląda się naprawdę przyjemnie ;)

Dziękuję za opinię !
Dużo ujęć było stabilizowane odpowiednim plug-inem, co w czasie kompresji mogło spowodować rozmycie, nie jestem pewny co się stało przy tych szybkich ujęciach.
Odpowiedz
Możliwe, ale tu raczej chodzi o za długi czas naświetlania ;) A swoją drogą to stabiliaztor vegasowski również może powodować rozmycie.
Odpowiedz
Filmik zrobiliście na szybko, tak ? Nie widać tego, bardzo dobrze mi się go oglądało. Fajne pomysły. "Główna rola" dobrze zagrana. W skali od 1-10... hmm... 7+ :)
Odpowiedz
Mi również film się podoba , pomysł super .Pozdrawiam .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości