Bijemy pianę
Co mało naiwnych się znalazło. Nawet w takiej "super promocji" nie ma chętnych? Napisz do SCS-u niech biorą przykład z Microsoftu i popatrzą jak powinna wyglądać promocja. Chyba nie ma drugiej takiej firmy, która co roku olewa swoich klientów sprzed roku. Przecierz to jest swojego rodzaju "abonament" jaki SCS sobie żąda za używanie ich wypocin. A zabezpieczeniem jest szantaż, że jak nie kupisz nowej wersji to będziesz miał problemy ze starą wersją. Oczywiście nowa wersja też zawiera ukryte błędy, które posłużą do szantażowania na wersję następną. Powinni uczciwie wprowadzić abonament za używanie vegasa i tyle. Np. 200zł rocznie i było by uczciwiej. Dziwie się tylko , że inni tego nie widzą. Działania tej firmy są skandaliczne. Niech wprowadzają nowsze wersje co roku z nowymi możliwościami, ale niech pozostanie jakiś tam support do wersji przynajmniej 2 poprzednich, tak jak to robi Microsoft i wiele innych firm. Rok to chyba jakaś kpina jest i swoisty haracz jaki trzeba zapłacić za używanie ich softu.
Odpowiedz
Nie wiem ilu ludzi skorzystało, nie ja robię tę promocję, natomiast dla tych, którzy mimo wszystko lubią Vegasa i używają go, jest to okazja.
To jest ich sprawa, czy kupią czy nie. Ty jesteś jak koleś, który staje przy czyimś obiedzie i zaczyna mówić aha, na pewno kucharz miał brudne ręce, a w ogóle niedaleko widziałem szczura, a w ogóle to niedawno ktoś tu się zatruł.
I tylko dlatego, że nie dostałeś rabatu i trafiłeś kiedyś na zepsutą sałatkę wszystkim odradzasz knajpę, mimo że sam się tam od czasu do czasu podjadasz, bo co prawda nie smakuje ale masz najbliżej. Naprawde, symptom mesjasza da się leczyć. Już Ci powiedziałem kiedyś, ze swoimi problemami powinieneś udać się na ulicę Kościuszki w swoim mieście.

Ja mam inne zdanie na temat Microsoftu, któremu wiele lat zabrało dostosowanie się do potrzeb użytkowników, zdecydowanie więcej niż SCS przy niebotycznie większych pieniądzach do dyspozycji. Mówimy o porównywaniu malucha do Mercedesa klasy S.
Daruj więc sobie te komentarze. Nie zmuszam Cię ani do korzystania z tej promocji ani w ogóle do używania Vegas. Nie musisz go lubić ani promować. Ale jak masz jakieś problemy egzystencjalne to stań sobie na rogu i wykrzycz swoją złość na SCS, KSK, na mnie i na co tam jeszcze chcesz. Da to mniej więcej taki sam efekt jak wypisywaniu o tym tutaj.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jesteś dziwnym człowiekiem. Każesz mi gdzieś krzyczeć i inne bzdury, a przecież twoje rady są idiotyczne. Ja piszę swoje zdanie i opinie na forum o programie Sony Vegas. Więc czego się czepiasz i piszesz jakieś totalne bzdury o krzyczeniu na rogu ulicy, czy o ulicy Kościuszki. Zastanów się jaką rolę tutaj pełnisz? Gdybym robił to, co mi karzesz, to dopiero byłbym idiotą. Na szczęście mam swój rozum i takich głupot jakie mi polecasz nie zrobię, a Tobie gratuluję pomysłów na frustrację. Wydaje mi się, że mój jest lepszy. Jeżeli przeanalizować wszystkie twoje wypowiedzi na forum, to mniej więcej wygląda to tak: jak znasz odpowiedź na poruszany problem, to wymądrzasz się, jak nie znasz odpowiedzi, to wtedy zaczyna się, że wszyscy są złodziejami debilami, nie mają racji, pojęcia, są psychicznie chorzy, mają się udać na jakąś tam ulice itd. itp. i nie wiadomo właściwie o co tobie chodzi. Zaczynasz po prostu histeryzować i właśnie to ty masz jakieś problemy egzystencjalne. Wprowadzasz cenzurę na forum. Oczywiście, że ja nie muszę tutaj zabierać "głos" możesz mnie po prostu wyrzucić z tego forum. Zastanów się tak właściwie, po co jest to forum, skoro wszyscy są be, tylko twoje zdanie i poglądy są słuszne??
Odpowiedz
Wydaje mi się, że mimo wszystko parę osób z forum ma inne zdanie na temat mojej, jak to opisujesz "histerii". Jesteś zwyczajnie chłopie pieniaczem i tyle. Znajdź mi jakiś swój post, oprócz ostatniej wiadomości o okazji na Windowsa, którym cokolwiek wniosłeś do tego forum. Komu pomogłeś? Co zrobiłeś oprócz wypisywania elaboratów o tym jak złe jest Sony i tworzenie całej spiskowej historii dziejów. I jaka cenzura, o czym Ty bredzisz chory człowieku? Ty nie lubisz Vegasa, Twoje prawo, nie lubisz, jak najbardziej możesz, ale wątek dotyczy innego. W związku z tym pozwolisz że podzielę wątek i ten przeniosę tam, gdzie powinien trafić, czyli do off topicu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości