Glint Effect
Cześć,
Mam problem z wykorzystaniem Glint Effect. Otóż nie mogę zrobić animacji, ponieważ, nie mam(nie widzę) przycisku "Animate". Problem jest ten sam z Glint jak i Light Rays.

Czy powinnam zainstalować jakiś plugin, żeby korzystać z pełnej funkcjonalności? Korzystam z Sony Vegas Pro 11.

Z góry dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
Dalej szukam rozwiązania problemu i niestety jedyna informacja jaką znalazłam, to, że przycisk Animate został zastąpiony przez ikonę zegara. Ok. Wiem. Już jej używałam, ale w wypadku tych efektów nic takiego nie mogę znaleźć.:

Proszę o wyrozumiałość i chociaż jakąś wskazówkę, gdzie powinnam szukać informacji?

Forum przewertowałam, przeczytałam wszystkie uwagi i posty dla początkujących kolejny raz, tutoriale, możliwe powiązane wątki, pomoc w Vegasie ,ale jeszcze nie jest tak źle z moją pamięcią, ponieważ nic nie znalazłam.
Odpowiedz
Na Twoim obrazku wygląda tak, jakbyś miało baaaardzo mocno rozciągnięte okienko z efektem i przycisk był poza ekranem. Przywróć domyślny wygląd okien (Alt+D,D)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(10-30-2012, 19:34)efix napisał(a):  Na Twoim obrazku wygląda tak, jakbyś miało baaaardzo mocno rozciągnięte okienko z efektem i przycisk był poza ekranem. Przywróć domyślny wygląd okien (Alt+D,D)

Rozciągnęłam je, żeby pokazać, że przycisk nigdzie się nie schował.
Odpowiedz
Rozumiem, że ta 11 jest w najnowszym buildzie i niecrackowana? Próbowałaś przeinstalować?

Odpowiedz
Tak, tak, nie próbowałam, w takim razie zaraz spróbuję.
Odpowiedz
Build 701 powinnas mieć

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości