Poszukiwane pluginy
Witam.
Od kilku dni męcze się z materiałem video z dwóch równoległych kamer do tworzenia 3d video. Sychronizacje opanowałem bez problemowo ale materiał nie wygląda ciekawie przez stabilizacje.
Przy włączonej stabilizacji w kamerach połączone później w programie oba strumienie video rozjeżdżają się pod czas oglądania we wszystkich kierunkach lewo prawo góra dół.
Zaś przy wyłączonej stabilizacji nie wystepuje ten problem oba obrazy są zawsze jednakowo odsunięte, no ale brak stabilizacji wiadomo co powoduje a kręcenie ze statywu nie uśmiecha mi się. Na przyszłość mam już zewnętrzny stabilizator ale muszę coś zrobić z nagranym.

A więc poszuje dwóch pluginów do vegasa 11

Pierwszy, to plugin do stabilizacji połączonych już obu strumieni video.
Wbudowana stabilizacja oraz trial new blue stabilizuje tylko jeden strumień. Virtual dub + deshaker stabilizuje też jeden strumień

Drugi plugin to automatyczne śledze głębi obrazu 3d tak aby później oglądając materiał nie występowało te rozjeżdżanie się obu strumieni video we wszystkich kierunkach.
Wbudowany plugin 3d stereoscopic robi korekte tylko raz, musiałbym kroić cały materiał na pojedyncze klatki.

Bardzo ciężkie wymaganie mam ale może są takie pluginy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości