Jak zrobić efekt powolnego pojawiania się?
Jak zrobić aby obrazek się powoli pokazywał, lub tam z jakąś inną animacją, żeby nie pokazywał się bez animacji bo to brzydko wygląda.
Odpowiedz
Nie ma to jak przelać swoje myśli na "papier". Co dokładnie chciałeś napisać?
Odpowiedz
Chcę dodać animację do obrazka,jak do napisu, ze znika, pojawia się itp. tylko nie wiem jak dodać animację do obrazka, chodzi mi konkretnie o to aby obrazek się pojawiał "powoli" tzn tak nic nie ma i nagle się wyłania powoli obrazek. Ogólnie jak dodać animację do obrazka bo w tym są tylko jakieś cienie, rozmycia obrazka a ja chcę wejście obrazka
Odpowiedz
A na ile znasz obsługę programu?
Znasz pojęcia fade-in, fade-out?

Mam taką propozycję. Otwórz vegasa, odnajdź "Interactive tutorials" i przeleć na szybkości wszystkie pozycje. Nie jest tego dużo, a na pewno powiększy znacznie Twoją wiedzę w programie.
Odpowiedz
(10-28-2012, 18:56)woldim napisał(a):  Jak zrobić aby obrazek się powoli pokazywał, lub tam z jakąś inną animacją, żeby nie pokazywał się bez animacji bo to brzydko wygląda.

Przenieś go po prostu na timeline, czyli oś czasu. I gotowe.

Obrazek nie będzie się pokazywał z jakimkolwiek przejściem, które są brzydkie jak piszesz, a będzie stał w miejscu. Czyli dokładnie tak jak chciałeś.

Oczekuję na "plusa" za pomoc i rozwiązanie problemu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Tak jak koledzy wcześniej napisali + kliknij PPM na przejściu, będziesz mógł wybrać różne typy przejść. Animacja? Track Motion, Event Pan/Crop, jak Ci wygodniej.
Odpowiedz
czaję, w Video FX się dodaje efekty, tylko nie mogę znaleźć efektu polegającego na:
jest tam jakieś tło, i po woli się pokazuję mój obrazek
znalazłem taki ,że tylko pixelami się pokazuję powoli ale ja chcę taki zwyczajny efekt, że się po prostu powoli pokazuje, znacie moze nazwę tego?czy może to się robi w Event Pan ?
Odpowiedz
zwykły fade. Robisz w taki sposób, że chwytasz event (klip) za rógny róg, i z wciśniętym lewym klawiszem przesuwasz w kierunku środka eventu - ustalając tym samym długość fade'a (pojawiania/zanikania).

Na przyszłość postaraj się zapoznać z podstawowymi funkcjami programu... choćby przeglądając Interactive Tutorials - darmowe, i dostępne w każdym vegasie. Nie mówiąc już o pliku pomocy [F1] albo manualu. :)
Odpowiedz
dzięki o to mi chodziło !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości