Sv10 - Uszkodzony projekt
Witam. Ostatnio stworzyłem projekt filmu (długi i w miarę skomplikowany). Miałem go gotowego, czekał tylko na podłożenie dubbingu. Któregoś razu wpadłem na pomysł zrobienia innego filmu w sv10 w innym projekcie. Gdy odpalilem program, wyskoczył mi projekt tego "długiego i skomplikowanego" filmu, więc chciałem oczyścić nowy projekt z filmów i dźwięków. Pousuwałem wszystko ze wszystkich osi i zacząłem montować ten drugi film. W końcu uznałem że jest denny i nie ma sensu tego ciągnąć, więc wyłączyłem sv10 BEZ ZAPISYWANIA tego nowego projektu. Dzisiaj chciałem zobaczyć projekt tego mojego "długiego i skomplikowanego" filmu i niemiła była moja reakcja, gdy ujrzałem denny projekt mojego nieudanego rozpoczętego drugiego filmu, którego NIE ZAPISYWAŁEM. Zdenerwowałem się, ponieważ nad tym właściwym projektem męczyłem się 2 dni. Plik <projekt>.veg zajmuje wciąż 204kb, czyli to wskazuje na to, że dalej tam jest projekt mojego właściwego filmu "długiego i skomplikowanego", jednak co z tego, gdy go odpalam pokazuje się ta rozpoczęta lipa... Na dodatek na samym początku pokazuje informację, że nie może znaleźć pliku, który należał do mojego STAREGO, WŁAŚCIWEGO projektu. Nie rozumiem o co w tym chodzi ;/. Czy jest jakaś możliwość odzyskania tej wcześniejszej wersji? Czy muszę od nowa montować ten film?
Odpowiedz
Pewnie jest jeszcze plik z rozszerzeniem .bak
Ale naucz się robić projekt jak przykazano... A nie na starych.

... Usuń ".bak" z nazwy i otwórz.
Odpowiedz