UWAGA! Specjalna promocja Sony Vegas 12 PRO dla forumowiczów od KSK!
Z wielką radością przedstawiam specjalną, niepowtarzalną ofertę dla wszystkich forumowiczów Vegas, mam nadzieję, że przyczyni się to zbudowania silniejszej i bardziej aktywnej społeczności legalnych użytkowników Vegasa w Polsce.

Dzięki uprzejmości Sony Creative Software - producenta Sony Vegas 12 Pro oraz polskiego dystrybutora KSK Dystrybucja sp. z o.o. zachęcam do zakupu legalnego oprogramowania w specjalnej cenie tylko dla forumowiczów forum sonyvegas.info.

* Upgrade z niższej wersji "Pro" – 499 zł
* Vegas Pro 12 – 2499 zł
* Vegas Edit 12 – 1349 zł

[UWAGA, ZMIANA - UPROSZCZENIE PROCEDURY!]Aby skorzystać z promocji:
1. Być zarejestrowanym i zaktywowanym forumowiczem naszego forum.

2. Odwiedzić Sklep KSKD znajduje się pod adresem http://sklep.kskd.pl/

3. Produkty, których dotyczy ta promocja to:
Vegas Pro 12 upgrade - http://sklep.kskd.pl/?page=sprodukt&znaj...SVDVD12004
Vegas Pro 12 - http://sklep.kskd.pl/?page=sprodukt&znaj...SVDVD12000
Vegas Pro 12 Edit - http://sklep.kskd.pl/?page=sprodukt&znajdz=SCSSVPE12000

4. Podczas składania zamówienia klient wybiera wszelkie szczegóły takie jak paragon/faktura, przedpłata/pobranie, adres wysyłkowy itd, itp.

5. Podczas składania zamówienia dostępne będzie również pole uwagi i tam należy wpisać: Rabat sonyvegas.info / "nick z forum"

Uprzejmie informuję, że organizatorem promocji jest KSK Dystrybucja, moja rola jest tu tylko pomocniczo-organizacyjna, wszelkie wątpliwości rozwiejecie w bezpośrednim kontakcie z dystrybutorem. O wszelkich ewentualnych zmianach będę informował w tym wątku.

Uwaga: ten wątek jest poświęcony tylko tej promocji, wszelkie dywagacje czy warto czy nie warto, co myślimy o programie itd. będą usuwane, bardzo proszę o nie zaśmiecanie tematu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Uwaga, dodatkowa informacja - promocja trwa do końca października!

Odpowiedz
A ile teraz kosztuje pakiet sony vegas studio 12 (program, architekt + audio)? rozumiem, że ten pakiet powyżej to full opcja?
-------------
Mój sprzęt: kamera sony hdr cx570e, statyw 50AV, mikrofon HST1, sony imagination studio 4, komputer: lenovo ideapad y560,procesor i7, 16GB ram,geforce 660MX, win7ultimate 64-bit, Ipad 2
Odpowiedz
Czy tak trudno sprawdzić na stronie sklepu albo producenta?

Odpowiedz
Nie jest trudo tylko wtedy informacja zostanie tutaj... :) kusi mnie by zrobić upgreta do 12 ale póki co dużo jeszcze.
-------------
Mój sprzęt: kamera sony hdr cx570e, statyw 50AV, mikrofon HST1, sony imagination studio 4, komputer: lenovo ideapad y560,procesor i7, 16GB ram,geforce 660MX, win7ultimate 64-bit, Ipad 2
Odpowiedz
Najlepszym źródłem jest jest zawsze strona producenta albo lokalnego dystrybutora. Jeśli ta cena jest dla Ciebie za wysoka - cóż... Może za rok przy kolejnym Vegasie... albo z okazji bo ja wiem, ID4 albo Święta Dziękczynienia... Nie wiem jakiej ceny się spodziewasz...

Odpowiedz
ale taniej to bym się nie spodziewał... niż jest obecnie.
Odpowiedz
Coś KSK leniwie podchodzi do odpisywania na mejle. Wpisałem, według instrukcji, przy zamówieniu nick z forum ale do tej pory nie wiem co ze zniżką i na jaką kwotę przelew robić.
Odpowiedz
A sprawdzałeś czy czasem antyspam nie odstrzelił maila czy to na serwerze, czy w programie pocztowym? Rozumiem, że zamówienie składałeś przez stronę tak jak w opisie, więc wysyłasz formularz a nie maila z tego co pamiętam?
Zadzwoń na wszelki wypadek, bo się miesiąc kończy.

Odpowiedz
Wszystko według instrukcji. Wybrałem przedpłatę stąd po uzupełnieniu formularza wysłałem zapytanie o zniżkę forumowicza. Wszystko na stronie KSK idzie z automatu ale nie z automatu sprawdza użytkownika.
Dodzwoniłem się. Wystarczy od kwoty wyliczonej odjąć 50zł i taką sumę przelać na konto.
Odpowiedz