Szukam ludzi z Gorzowa lub okolic
Jesteś z Gorzowa Wlkp lub okolic? Pasjonujesz się efektami komputerowymi, grafiką 2D/3D lub kręceniem filmów? Może każde z wymienionych? Chciałbyś tworzyć ciekawe projekty ale nie masz z kim - lub masz, ale nie satysfakcjonuje Cię to i chciałbyś(chcielibyście) czegoś więcej?

Świetnie. Ja również i dlatego szukam ludzi podzielających moją pasję by stworzyć większą grupę pasjonatów chętnych do wspólnego kręcenia i tworzenia efektów oraz różnych kreatywnych projektów filmowych.

A może znasz kogoś kto kręci filmy lub zajmuje się w zaciszu domowym efektami komputerowymi? Jeśli znasz, to daj mu namiar na mnie :)

Wierzę, że wspólnymi silami możemy stworzyć coś naprawdę ciekawego, kreatywnego, co z pewnością da nam niezbędne doświadczenie, a przy tym świetną zabawę :)
To ciekawe doświadczenie, nowe znajomości i co najważniejsze dużo dobrej zabawy, która z pewnością może kiedyś zaowocować bardziej zaawansowaną współpracą.

Nie przejmuj się jeśli nic nie potrafisz. Ja również nie potrafiłem gdy zaczynałem. Jeśli będzie trzeba, to przekażę Tobie całą swoją wiedzę oraz jeśli to będzie nie wystarczające, wskażę miejsca gdzie możesz ją poszerzyć.

Jeśli jesteś zainteresowany(a), to odezwij się do mnie na gadu gadu pod numerem 1313383.
Odpowiedz
Wklejasz to na każde forum i trafiłeś akurat na takie, które nie wywołuje miniaturek za pomocą tagu "smile"? :)
Pomysł mi się podoba. Fajna sprawa. Ja zawsze ubolewałem nad tym, że nie miałem z kim tworzyć. Ludzie do pomocy, zaangażowani i pasjonaci takich rzeczy to skarb. Fajnie jest mieć ich jak najwięcej obok siebie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Tak, wklejam to na każde możliwe forum zwiazane z filmem i postprodukcją. Na jednym nie znajdę nikogo, ale na drugim możliwe, że już tak.

Wiesz, w sumie nie chodzi o pasjonatów, ale o ludzi, któzy chcą coś robić, działać, wykazują pewną inicjatywę tworząc coś samemu lub z kolegami nawet jeśli nie wyglada to profesjonalnie. Ważne by wykazywali chęć do działania. Z resztą sobie poradzimy.

Dodam, że mam dużą wiedzę z zakresu efektów specjalnych i mogę ją przekazać dalej jesli ktoś jest zainteresowany. Mam również duże umiejętnosci praktyczne i fajnie było by z kimś coś stworzyć. Samemu trudno nie majac żadnej lepszej kamerki/aparatu oraz kogoś kto chciałby sie czegoś w ogóle nauczyć i popracować przy jakimś wspólnym projekcie.

Pomysłów mam bardzo wiele, niestety nie mam z kim tego zrealizować, bo potrzeba mi do tego kilku osób minimum :).

ps. wpis poprawiony, już są buźki :)
Odpowiedz
Cytat:Wiesz, w sumie nie chodzi o pasjonatów, ale o ludzi, któzy chcą coś robić, działać, wykazują pewną inicjatywę tworząc coś samemu lub z kolegami nawet jeśli nie wyglada to profesjonalnie. Ważne by wykazywali chęć do działania.
Doświadczenie mnie nauczyło, że jeśli można na kimś polegać to właśnie na pasjonatach-amatorach. Bo tym drugim, tylko ciekawskim, chęć robienia czegoś, działania, szybko mija jak zobaczą jak trudno się tworzy filmy i jak wiele od nich wymaga :]
Odpowiedz
Owszem, pasjonaci są lepsi, ale jeśli ktoś nie jest pasjonatem i będzie chciał się czegoś nauczyć i się nie podda szybko, to czemu nie? Nie widzę przeszkód, ale fakt, bardziej zależy mi na pasjonatach niż na kimś ciekawskim :)
Odpowiedz
Ahh, żałuję, że nie jestem z Gorzowa lub okolic... albo, że Ty nie mieszkasz na Pomorzu...
Odpowiedz
Picu ma projekt do którego potrzebuje ludzi. Ale ni ma, ni ma.
Odpowiedz