Uwaga chętni na zakup VP12 ze zniżką!
Jak w temacie, już jutro, o ile nie pojawia się jakieś nieprzewidziane okoliczności ode mnie niezależne, osoby chętne do nabycia Vegasa 12Pro będą mogły go nabyć z dodatkową zniżką.
Szczegóły podam jutro, a jeżeli ktoś serio myśli o kupnie, to chyba lepszej okazji już nie znajdzie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jak znając życie ,by uniknąć wielu problemów najlepiej będzie kupić jedną z ostatnich wersji dwunastki . ( jedenastka miała z siedem poprawek) czyli trzeba trochę poczekać.
Oczywiście to jest moje zdanie, może się mylę.
Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania to Vegasa 12 najlepiej kupić wtedy gdy ukaże się wersja 13...
Tak przy okazji - ile razy kupowałeś Vegasa?

PS Sorry za brak informacji, nie otrzymałem ich jeszcze więc w ciemno nie chcę podawać.

Odpowiedz
@Ciekawskodociekliwy - licencja dotyczy wersji, a nie buildu... więc instalując każde kolejne uaktualnienie (kolejny build) podajesz ten sam początkowy klucz. Poprawki są darmowe, dostępne ze strony SCS.
Więc widać, że nie kupowałeś licencji ;)

@efix - ja mogę potwierdzić. Sprawdzone na własnej skórze :)
Nie wiem, czy można oficjalnie podać szczegóły..., ale mogę powiedzieć, że cena jest na prawdę konkurencyjna. W zestawie jest Vegas Pro 12, DVD Architect 5.2 oraz NewBlue Titler Pro 1.0
Odpowiedz
Tylko zaznacz, że Ty kupowałeś upgrade a nie fulla :)

Odpowiedz
zgadza się...
Odpowiedz
W Film-Grag kupiłem dziewiątkę którą posługuje się do chwili obecnej, a komputronic złożył komputer i zainstalował dostarczony soft
Problemy jakie niekiedy mam z dziewiątką wynikają raczej z nieopanowania programu.
Nie instalowałem żadnych do S.Vegas wtyczek itp. Na dysku jest system + soft i żadnych bajerów czy itp.wodotrysków. Jedynie dodałem HDV Split gdyż nie moglem się pozbyć problemu z dzieleniem przez Vegasa przechwytanego materiału na sceny.
Nosiłem się z zamiarem przejść na wersje wyższą dla skorzystania z dodanej funkcji stabilizacji obrazu oraz że ponoć zainstalowana karta graficzna ma wspierać podgląd w tym celu zamierzałem ze strony Vegasa pobrać triala 11 by to sprawdzić przed dokonaniem zakupu .
Ale nauczony w przeszłości że dwie wersje programu ( A.Premiere 6 i 6.5 ) w systemie mogą narobić bigosu i żadne odinstalowanie programu radykalnie nie przywróci stanu poprzedniego dlatego powstrzymałem się od tego zamiaru tm bardziej że konfiguracja komputera z Vegasem dla mnie jest zbyt skomplikowana ( system postawiony jest na RAID 0 a drugi RAID 0 gromadzony jest przechwycony materiał HDV.
Co do problemów z poszczególnymi wersjami to znane mi są opinie wyrażane m.in. na tut. forum .
Odpowiedz
Zainteresowanych promocją zaprasza do tego wątku: http://sonyvegas.info/thread-6113.html

Odpowiedz
(10-10-2012, 20:32)Ciekawskodociekliwy napisał(a):  ...gdyż nie moglem się pozbyć problemu z dzieleniem przez Vegasa przechwytanego materiału na sceny.
A w Capture Preferences na samym dole zakładki General masz zaznaczoną funkcję "enable HDV scene detection"?

Ps. Możesz mieć jednocześnie zainstalowane różne wersje Vegasa. W niczym to nie przeszkadza (przynajmniej u mnie jest "niezniszczalna" dziewiątka (moim zdaniem najlepsza do SD), dopracowana i niezawodna jedenastka (moim zdaniem najlepsza do HD), oraz najnowsza dwunastka (moim zdaniem najlepsza do testowania ;)
Odpowiedz
Dokładnie, tak jak mówisz - na tym samym kompie równocześnie mam zainstalowane studio 10, 11, vegas pro 10, 11 i 12 (po drodze instalując różne wersje testowe). Nic się z niczym nie gryzie.

Odpowiedz