JRP Klika
Siemanderko .
Chciałem wam zaprezentować skład JRP Klika (Bisqp 14lat , Kret 16 lat)
tu macie stronkę http://www.jrp-klika.orgs.pl
Dziś skończyliśmy prace nad kawałkiem pt. "szkiely (legalna mafia) "
3majcie się i czekajcie na nowe produkcje z naszej strony . ELO!
Odpowiedz
Cytat:Unable to establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO)
lol. Domyślam się, że to jakiś super lans rap? =)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Więc tak:
1) Widać że jesteście jeszcze młodzi i nie do końca wiecie o czym piszecie
2) Rozumiem, śpiewać każdy może.... no ale żeby nagrać kawałek gdzie co chwila ktoś wypada z rytmu ?
3) Tak przewidywalnych rymów dawno nie słyszałem, na prawdę, zaskoczyliście mnie :P
Podsumowując, jak chociaż jedna osoba będzie czekała na te wasze ,,produkcje" to powinniście się cieszyć sukcesem :) ja po przesłuchaniu chce jak najszybciej zapomnieć. Kaleczycie piękną kulturę jaką jest hip-hop.
Odpowiedz
Chyba coś za surowa ocena, ten kawałek jest the best, dawno się tak nie uśmiałem.
Odpowiedz
Teraz dopiero mogłem to przesłuchać i żałuję, że włączyłem. Macie średnio po 15lat i rapujecie czy może hmm, nie wiem jak to nazwa o policji, a zapewne nikt z was nie miał z nią styczności :) Rozwalają mnie tacy ludzie. Skąd to się wzięło, że tylu młodych ludzi teraz biega i krzyczy JP (Jebać policje)? Owszem, czasami wlepią mandat za picie gdzieś tam czy coś, ale no takie mamy prawo, a to jest ich praca. I jeszcze jedno. Rozwalają mnie ludzie, którym nic się nie chce, nic nie robią, najlepiej by kradli i jeszcze mają pretensje do policji, że ich łapie za kradzież, no ludzie.
Odpowiedz
Bądź recydywiści, którzy mają pretensje że dostają enty raz mandat za jazdę pod wpływam alkoholu. Zastanawiam się, czy to autorom nagrania faktycznie myślą w ten sposób, czy może starali się ośmieszyć innych artystów tego pokroju tymże "utworem".
Odpowiedz
(12-29-2009, 14:23)krasux napisał(a):  czy może starali się ośmieszyć innych artystów tego pokroju tymże "utworem".

Szczerze wątpię =)
Odpowiedz
ja mam 16 on ma 14 .
Szczerze ? Miałem nie raz styczność z Policją , nie szydzę jakąś nienawiścią do nich lecz wkurza mnie to że idę spokojnie ulicą a tu zachodzą mi drogę i przeszukują za to że spokojnie z treningu chce wrócić do domu.
Nie raz też dochodziło do sytuacji że musiałem wzywać ich do awantury u sąsiadów bo sie bili a Panowie policjanci przyjeżdżali sobie po 3 godzinach chociaż komisariat jest 5 min drogi z buta od mojego bloku .
Zauważcie także że to jest "Podziemie" , amatorski sprzęt , jesteśmy zdani na samych siebie i nikt nam nie pomaga . Siedzę w tym od roku i uważam że mam progres i to kocham .
Odpowiedz
Szczerze życzę szybkich postępów, wtedy nam się będzie lepiej słuchało.
Odpowiedz
Nie każdemu musi podobać się to co robicie, tak już jest. Jestem przyzwyczajony do takich wykonawców/zespołów jak PFK, K44, O.S.T.R., Eldo, etc... Oni też nie mieli na początku super sprzętu i takich tam, słyszał ktoś pierwsze nagrywki Ostrego? Już wtedy wyróżniał się od pozostałych. Dlatego róbcie swoje dalej, a za parę lat, zobaczymy :) Sam mam gramofony i sobie skreczuje/miksuje, ale nie publikuję tego nigdzie, robię to dla siebie, jak zaczynasz być w czymś dobry ludzie sami się o tym dowiedzą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości