Wybór scen Architect
Czytam helpa ale coś nie mogę dojść jak ustawić żeby scena odgrywała się tylko do jej końca a nie do końca filmu.
Po prostu powrót do wyboru scen a albo loop.

Niby jest to opisane ale w życie nie mogę wprowadzić tych wytycznych.
Zaznaczam Set Pointy ale wtedy linki robią się czerwone.
Odpowiedz
Takie coś, to tylko w ten sposób, że każda scena jest osobnym filmikiem.
Oczywiście wtedy możesz ustawić, czy po jednej scenie ma lecieć następna, czy wrócić do menu.

Można by jeszcze spróbować za pomocą playlist, chociaż nie jestem w stanie teraz sprawdzić, czy to da radę...
Odpowiedz
ok. to sobie daruje chyba taki wariant.

Większy problem mam z tym że nie wiem jak zrobić "scen selection menu"tak żeby ominąć pierwszą scenę.
Tego markera na początku filmu nie da się skasować.
Niby mogę usunąć pierwszą scenę klikając na jej okno w menu scen ale wtedy muszę przestawiać wszystkie klocki (okna), żeby były symetrycznie (jednego brakuje).

No i jeszcze taka sprawa:
Filmik menu kończy się tak że obraz zanika do czerni a panel "sterowania" wysuwa się w bok za ekran.
Tyle tylko że biały napis "start filmu" zostaje do końca zanikania filmiku i głupio to wygląda.

Nie znalazłem opcji zanikania dla napisów i przycisków kontrolnych.
Chciałem więc zrobić ścieżkę ruchu tak żeby "start filmu " wysunął się na koniec razem z panelem poza ekran ale tu znowu problem, bo nie da się kluczować ruchu za loop pointem który jest na początku filmu.

Jeśli czegoś nie wiem to proszę o info.
Chyba że nie ma rozwiązania i muszę przerobić filmik menu tak aby kończył się "cięciem".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości