VEGAS 12 PRO - dziś premiera!
No i zgodnie z obietnicami, tak jak mówiłem - że będzie niedługo, mamy Vegasa 12 Pro.
Zapraszam do pobierania, testowania i marudzenia http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(09-26-2012, 13:07)efix napisał(a):  No i zgodnie z obietnicami, tak jak mówiłem - że będzie niedługo, mamy Vegasa 12 Pro.
Zapraszam do pobierania, testowania i marudzenia http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro

witam serdecznie
właśnie wciągam 12, do tej pory jade na 10 64 bit jedynastka niczego nie wnosiła, zobaczymy może 12 będzie bardziej rewolucyjna szczególnie jeśli chodzi o HD
Odpowiedz
Nie, nie będzie. Jest ewolucyjna, nie rewolucyjna. No może z wyjątkiem Quick Sync.

Odpowiedz
Postawiłem sobie SV12 Pro i powiem że w porównaniu z mija 10-tką to niezły postęp popełnili.

Zalety:
- Wspiera rendering GPU w mojej dotąd niewspieralnej karcie Radeon 5770.
- Prerendering fajny jest. Do szczęścia mi brakuje, żeby sam się robił, jak w Pinacle'u.

Wady dostrzeżone na szybko:

- Podgląd projektu z plikami z Canona 5D na zewnętrznym monitorze automatycznie powoduje zwiechę programu. MTSy działają bez problemu.
- O ile rendering przyspieszył mi jakieś 30-40% to na podglądzie mimo włączonego GPU - szału nie ma.
- smart proxy wg strony miał dawać mniejsze pliki a daje większe bez wyjątku :)

Takie mam odczucie że parę rzeczy dodali i poprawili, ale też kilka z nich jak na razie udziwnili za bardzo już.
Póki co in plus, ale tak sobie myślę, że za update w sumie można dopłacić, ale jakbym miał zapłacić za nowy to już chyba nie bardzo... Porównam sobie w przyszłym tygodniu z nowym Ediusem.
Odpowiedz
A ja uważam inaczej, od 10 się w zasadzie nic nie zmieniło. 10, 11, 12, czas renderów ten sam. Na 11 i 12 podgląd taki sam. Wspieranie podglądu przez gpu w vegasie to pomyłka i to moje spostrzeżenie po roku pracy na 11. Bardziej płynny mam podgląd po wyłączeniu wspierania gpu (gtx 560) niż z gpu, tym bardziej że używam dużo wtyczek do vegasa ( no cóż lenistwo ) i tu przy wspomaganiu gpu koszmar i dużo gorsza jakość. Tak że ja nie dopłacę tych 800 zeta za to co dodali tym bardziej że nie wiadomo co działa, a co nie. Czas powoli rozglądać i decydować o nowym sofcie.
Odpowiedz
A`propos kupowania - do 31 października jest trochę taniej upgrade:

Upgrade z Vegas Pro: boxed $149.95; download $139.95.
Upgrade z Movie Studio: boxed $299.95; download $289.95.

+ VAT oczywiście.

Odpowiedz
(09-26-2012, 22:08)efix napisał(a):  A`propos kupowania - do 31 października jest trochę taniej upgrade:

Upgrade z Vegas Pro: boxed $149.95; download $139.95.
Upgrade z Movie Studio: boxed $299.95; download $289.95.

+ VAT oczywiście.
No nie jest tak różowo, kupno z polski 142,95€ + VAT, a to różnica. Tym bardziej że euro około 4.30, a dolar 3,40 i te prawie robi wielką różnicę. Czyli około 732 złote z vat i 564 złote z vat
Odpowiedz
Na dolary można przełączyć... ale Twojej ceny Macieju za cholerę nie mogę zrobić...
Odpowiedz
Jako subskrybent newsów i zarejestrowany user dostałem mailem taką reklamę/ofertę.

Odpowiedz
(09-26-2012, 23:47)mateuszszar napisał(a):  Na dolary można przełączyć... ale Twojej ceny Macieju za cholerę nie mogę zrobić...
No nie koniecznie przy podawaniu adresu i innych pierdół które cię lokalizują i tak policzą w eursach
Odpowiedz