Flash + pare innych efektów
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić taki flash oraz takie "twarde" przybliżenie i oddalanie ekranu jak tu :

Oraz taki efekt ekranu : ( 0:43-0:46 -> że środek idzie do przodu a boki do tyłu)

Dziękuje za wszelką pomoc ;)
Odpowiedz
22 lata a takimi głupotami się zajmować chłopie nie rozumiem jak można robić takie filmiki z jakiś głupich strzelanek po prostu żałosne
Odpowiedz
(09-25-2012, 22:35)marcinb9987 napisał(a):  22 lata a takimi głupotami się zajmować chłopie nie rozumiem jak można robić takie filmiki z jakiś głupich strzelanek po prostu żałosne

A młócenie w gry w wieku powyżej 20 też jest głupotą?
Odpowiedz
Zależy jak zdefiniować bezproduktywną stratę czasu. Ale tak samo można zdefiniować szwędanie się po pubach itd., choć wtedy przynajmniej stykami się z ludzmi :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(09-25-2012, 23:48)Pinto napisał(a):  
(09-25-2012, 22:35)marcinb9987 napisał(a):  22 lata a takimi głupotami się zajmować chłopie nie rozumiem jak można robić takie filmiki z jakiś głupich strzelanek po prostu żałosne

A młócenie w gry w wieku powyżej 20 też jest głupotą?

wiesz grać to co innego,ale żeby jarać się filmikami z gry,niech lepiej gość weżmie kamerkę i sam coś nakręci
Odpowiedz
Cytat:22 lata a takimi głupotami się zajmować chłopie nie rozumiem jak można robić takie filmiki z jakiś głupich strzelanek po prostu żałosne

1.Wiesz, w necie można sobie pisać co się chce i nie zawsze jest to prawdą więc nie masz pewności ,że na pewno mam 22 lata a nie np. 13.

2. Prosiłem o wytłumaczenie jak zrobić efekty a zaczęła się w ogóle o czym innym konwersacja.

Cytat:wiesz grać to co innego,ale żeby jarać się filmikami z gry

3.Nie powiedziałem ,że jarają mnie te filmy... Chciałem tylko wiedzieć jak stworzyć efekty.Lubie edytować filmiki i tyle , to jest moje hobby.

4. Znam bardzo dużo osób które mają 20 a nawet 40 lat które grają w tego typu gry (BF,COD,CS i inne). To jest po prostu hobby i tyle.

5. Czy może w końcu ktoś mi wytłumaczyć jak zrobić te efekty ?
Odpowiedz