scroll tekstu-nie widać napisów
Witam!

Korzystam z MEdia Generators i opcji dodawania tekstu i presetu o nazwie Scroll. Chcę wrzucić tekst z gotowego tesktu zapisanego w edytorze tekstu i po wklejeniu teksti ctrl+v nie widać na podglądzie żadnego tekstu. Jakby przezroczystotść nagle stawała się 100%.

Kiedy chcę wpisać normalnie tekst to jest on widoczny, zaraz po wklejeniu przez ctrl+v nie ma nic.

Ma ktoś doświadczenie z tym efektem?

pozdr
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Masz przykładowy veg?
Mógłbym zerknąć, tylko na razie renderuję...
Odpowiedz
wersja 11 pro
Odpowiedz
veg w sensie *.veg (plik projektu - bez źródłowych, tylko sam text...).
Odpowiedz
napiszę wprost...

Chcę dodać tekst pod obraz na zasadzie tłumaczenia czyjejś wypowiedzi. Mam sporo tekstu i nie wiem w jaki sposób wklepać to w stylu ctrl+v i żeby to się przewijało z jednej strony na drugą.

Próbuję wielu opcji ale vegas jak to często bywa dziwnie reaguje.
Odpowiedz
Nie rozumiem. Chcesz pomocy, czy nie?
Żeby sprawdzić, czy coś robisz źle, czy vegas ma u Ciebie błąd, pisałem, żebyś dał przykład - tego, co opisałeś wyżej, że wklejasz text, a on jest niewidoczny (tak w skrócie).
Skąd mogę wiedzieć, co jest nie tak, jak nawet nie potrafię odtworzyć Twojego błędu? Stąd prośba o Twój plik.

Cytat:Próbuję wielu opcji ale vegas jak to często bywa dziwnie reaguje.
jakieś konkrety?

Ps. tylko ustaw sobie od razu jakąś normalną czcionkę systemową...
Odpowiedz
vegas nie wywala błędu.
Nie wiedziałem kompletnie o co Ci chodzi.
Opisałem, że problem polega na tym, że po prostu nie ma wklejonego tekstu w oknie "preview"

Chcesz screena? W jaki sposób mam dac Ci przykład?
Odpowiedz
Chcę, żebyś otworzył Vegasa, utworzył nowy projekt, dodał z media generator - text, wkleił text (ctrl+V), i zapisał to jeko .veg -> spakował ZIPem -> wrzucił na forum.
Odpowiedz
Ciapek - ale uwzględniasz, że ten tekst jest ze swojej natury animowany i pojawia się po pewnym czasie? Nie masz tego tekstu gdzieś poza ekranem?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
dodalem zalcznik

mam wrazenie ze vegas sobie nie radzi z dluzszym tekstem.

Załączone pliki
.veg   probka.veg (Rozmiar: 11.45 KB / Pobrań: 96)
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości