[CS:S] Pendulum by MrvN
Moja najnowsza produkcja.
Jak ktoś znajdzie chwilę niech oceni i napisze co myśli.
Pozdrawiam!

Dzięki!
Odpowiedz
Na czym to odsłuchujesz?
Bo albo jesteś głuchy, albo masz coś popierdzielone w głośnikach. Ja zaraz po włączeniu myślałem, że mi uszy rozerwie. Może na komórce albo na laptopie to nie przeszkadza, bo i tak są piedy, ale zlituj się nad tymi, którzy posiadają dobry sprzęt. OK.?
Polecam artykuł na temat dźwięku. http://sonyvegas.info/thread-5737.html
Ps. tak na szybko - chcąc uzyskać efekt "mocnego uderzenia", dobrze jest zrobić wszystko trochę ciszej, żeby było z czego przypierdzielić. Jak od początku wskaźnik wysterowania ładuje pod "0dB", to choćbyś się zesrał, dynamiki nie osiągniesz (w projekcie w Vegasie być może jeszcze jakoś tam nie będzie problemu -zależy od karty dźwiękowej; ale po wyrenderowaniu - lipa jak widać - pierd na pierdzie... wszystko pierdzi... same przesterowania). W Twoim projekcie jestem pewny na 100%, że wskaźnik wysterowania dźwięku notorycznie przekracza 0dB, i masz cały czas czerwony alert o przesterach.
Odpowiedz
Generalnie chodziło o lekkie pier*olnięcie, ale rzeczywiście może trochę przesadziłem.
Następnym razem się poprawie pod tym względem.
Odpowiedz
Nie "trochę przesadziłem", tylko zrypałem po całości. Cały czas przester... Każdy strzał z broni, to wywalanie przesterów oraz czerwony sygnał na wskaźniku wysterowania audio. Popraw to.
Odpowiedz
W następnym będzie już OK z dźwiękiem.
Odpowiedz
Ogólnie gdyby nie ten przester klip całkiem, całkiem!
Intro i outro w czym robione?
Odpowiedz
Sony Vegas Pro\Adobe After Effects.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości