Summer Cars Party 2012
Na początek kilka słow od autora.
To mój pierwszy test bojowy w produkcji od A do Z. Nie jest to na pewno to do czego dąże, ale jestem raczej z siebie zadolowny, dużo wniosków wyciągnąłem juz na przyszłość. Najwiekszy minus który widac od razu gołym okiem raz scena ładnie w słońcu raz szaro - no cóż taka wypadła pogoda:/

Zapraszam do obejrzenia,krytyki i wskazówek na przyszłość;)
Odpowiedz
Nieźle ;)
Odpowiedz
Bardzo fajnie zrobione. Taki klimacik zlotowy dobrze pokazany. Podobał mi się pomysł z podzielonymi ekranami, choć troszkę to niedopracowane było. Trochę mi zabrakło pomysłu na ostatnie ujęcie. Niby że wieczór, że światła, że koniec, ale to zakończenie takie ubogie było i nie walnęło mi w pamięć. Przydało by się przemyśleć ten koniec - może w następnych produkcjach. Tak trzymać!
Odpowiedz
Fajowe :D
Odpowiedz
Bardzo dobre zdjęcia, dobry montaż i dobrze dobrana muzyka. Pokusiłbym się jednak o jeszcze większy dynamizm i bardziej zsynchronizowany obraz z dźwiękiem. Podział ekranu również mi się podobał. O ile przenikanie wypadło dobrze to już obraz przy obrazie mniej. Dodałbym jakąś czarną otoczkę albo zastosował przenikanie wszędzie. Oglądało się przyjemnie. :)
Odpowiedz