Co robicie w wolnym czasie?
Jestem ciekawy czy tez macie tak samo jak ja. To znaczy - zawsze planuje zrobic cos pozytecznego w wolnym czasie, a konczy sie na tym, ze siedze przed kompem, ogladam youtube, no, albo ewentualnie wyskocze na rower czy pograc w Pilke :)
Odpowiedz
Zrób dzieci, znikną Ci takie dylematy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A tak bardziej serio, bo myślę, że do ojcostwa to trochę Ci czasu jeszcze zostało, to jest tyle różnych zajęć. Znajdź cokolwiek kreatywnego a nie konsumpcyjnego i zapewniam Cię, że będzie Ci brakować czasu.

Odpowiedz
A najlepiej z dala od komputera! :)
Odpowiedz
Swoją drogą gość jest mocny, pierwszy list jaki napisał wali w offtopie, a za chwilę się okaże, że drugi listem będzie reklama spędzania wolnego czasu korzystając z - i tu link :D

Odpowiedz
A czemu granie w piłkę, jazda na rowerze czy oglądanie YouTube'a ma nie należeć do pozytywnych rzeczy? Jak dla mnie spędzanie czasu na sporcie na świeżym powietrzu jest bardzo pozytywną formą gospodarowania wolnym czasem. Nie widzę też problemu w wykorzystywaniu Internetu --> Komputera do poszerzania wiedzy na temat swoich pasji (np. piłka nożna - treningi, szkolenia, nauka zwodów itp).

Przestańcie pisać takie głupoty.
To nie lata 2000 gdzie Internet i komputer były złem wcielonym w opinii wszystkich.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A kto napisał, że nie jest pozytywne? Jest. Ale konsumpcja zabiera realnie dużo mniej czasu niż kreacja. Więc jak kolega nie wiem co zrobić z wolnym czasem, który mu zostanie po piłce, YT itd. to niech weźmie się za coś kreatywnego - nie wiem, wiersze pisze, filmy kręci, karmniki dla ptaków zbija przed zimą - i w tym momencie tydzień zawsze będzie za krótki.

Odpowiedz
Cytat:A kto napisał, że nie jest pozytywne?
On sam. Cytuję: "(...) zawsze planuje zrobic cos pozytecznego w wolnym czasie, a konczy sie na tym, ze ewentualnie wyskocze na rower czy pograc w Pilke".
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
efix dobrze mówi, trenuję od roku siatkówkę i siedzenie przed komputerem zdarza się w weekendy i wieczorami ;)
Odpowiedz
Swoja drogą nie kumam po kiego grzyba ten kolega się zarejestrował. Fora mu się popieprzyły czy co?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości