MMA Legends : Fedor Emelianenko
Witam !

Chciałbym wam pokazać mój pierwszy filmik jaki zrobiłem. Jego tematem jest Fedor Emelianenko najlepszy wg. mnie fighter w MMA. Ten film jest kompilacją lepszych i najlepszych akcji Fedora. Męczyłem się nad nim 2 dni więc proszę o nie przywłaszczanie sobie go. Proszę też o wszelkie uwagi dotyczące tego filmu.

A oto i on:

Dziękuję za jego obejrzenie i pozdrawiam !
Victorarmy.
Odpowiedz
A czemu ktoś miałby go sobie przywłaszczać? :) A poza tym korzystamy z tagów "youtube", już poprawiłem.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Przepraszam ze nie dodanie tagu. A z tym przywłaszczaniem to różnie bywa już raz kiedyś np. napisałem coś na forum to był tutorial i ktoś sobie go przywłaszczył i całą moją pracę. Więc wolę być przygotowany na wszelakie ewentualności ;).
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
W sumie umieszczając coś w internecie jesteś skazany na to, że zawsze znajdzie się ktoś kto sobie przywłaszczy czyjąś pracę, smutne, ale prawdziwe. Sam już nie raz tego doświadczyłem.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dlatego jest w moim filmiku takie coś w prawym górnym rogu.
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
Dobrze dobrana muzyka do filmu zapewnia komfort oglądania, w tym przypadku sprostałeś wyzwaniu i Twój wysiłek nie poszedł na marne, bardzo przyjemnie się to ogląda. Swoją drogą chciałbym zobaczyć go z Pudzianem.
Odpowiedz
Szczerze śledzę osiągnięcia Fedora już bardzo długo i powiem Ci, że Pudzian będzie dla niego " łatwą zdobyczą". On jest mistrzem Prida, wielokrotnym mistrzem świata w Sambo, i on nie z takimi wygrywał jak Pudzian.
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
Pewnie tak, ale szum by był. Jestem ciekawy jak by się to potoczyło.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości