kilka pytań
Witam, to mój pierwszy post. Nazywam się seweryn. Potrzebuję nazwy no i oczywiśćie poradnika jak wykonać efekt, który zaczyna się od 0:16 do 0:17 (to gdzie ten koleś na rowerze przejeżdża "przed napisem")<klik>.

Zeby nie pisać następnego wątku to proszę również o wytłumaczenie mi jak stworzyć napis 3D który wizualnie wydaje się być przyczepiony do tła. Taki patent wykorzystuje się głównie w intrach. Tak jak tutaj

Z góry dziękuję za pomoc i liczę na jak najszybsze właściwe odpowiedzi
Odpowiedz
1. Rower - musisz wymaskować rowerzystę. Czyli:
- track 1 - wymaskowany rowerzysta
- track 2 - napis
- track 3 - ten sam film co na tracku 1 ale bez maski.

2. Napis wykonany w jakimś sofcie 3D, w Titler Pro czy czymkolwiek innym, razem z kanałem alfa i najlepiej od razu cieniem, na drugim tracku ściana.

[edit] Oczywiście to w kwestii samego napisu na ścianie. Bo to jeszcze jeszcze rusza, co załatwisz przy pomocy track motion, Reszta do zabwy kolorami, jakas winietka i tym podobne ozdobniki.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ok, myślałem, że poradzę sobię z tym maskowaniem. Nigdzie nie mogę znaleźć tutoriala, który zrozumiem na tyle zeby zrealizować moją myśl. Wytłumaczy mi któs krok po kroku co i jak właśnie na przykładzie tekstu albo nagra tutka?
Odpowiedz
Jeśli jesteś leniwy, wystarczy, że odpowiednio zsynchronizujesz z czasem zwyczajne przejście :) nie trzeba nic maskować...
Odpowiedz
Przejście? Które przepraszam?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Seweryn, siedzę dzisiaj trochę dłużej na GG, możesz śmiało pisać... krok po kroku wytłumaczę :-)

39965099
Odpowiedz