hot pixell
Witam wszystkich Szanownych Forumowiczów,
to mój pierwszy post, na początku napiszę, że starałem się to znaleźć na forum, szukałem, jeżeli jest proszę o linka jeżeli nie to proszę o pomoc.
Mianowicie chodzi o usunięcie z plików video hot pixela
tak jak na tym filmie:

tylko w vegas pro. Jestem nowym użytkownikiem tego programu i nie bardzo wiem wogóle jak się za to wziąć. Jakby można było krok po kroku to byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Nemesis
Odpowiedz
Potrzebna wtyczka Pixel Fixer z pakietu Boris Continuum Complete.
Odpowiedz
Oki, i co wtedy? Co dalej? Jakaś instrukcja obsługi tej wtyczki? Byłbym bardzo wdzięczy
Odpowiedz
Tak. Plugin ten posiada wbudowaną instrukcję obsługi... Wystarczy kliknąć na pytajnik, a otwiera się pdf z opisem, jak używać
Odpowiedz
No dobrze, mam już tą wtyczkę, zainstalowałem i co dalej? Jak ją w vegasie uruchomić? Trzeba ją jakoś dodać do programu? Gdybym mógł Cię mateuszszar prosić krok po kroku co zrobić, byłbym bardzo wdzięczny, jestem zielony w tym programie.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Kuźwa, zerżnąłeś z rapida, ok, rozumiem, ale nie ma jakiegoś helpu? Instalki? Matko jedyna, co za czasy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Niestety instrukcja zawarta w pytajniku jest dla mnie mało zrozumiała, mianowicie mam problem z precyzyjnym wskazaniem hot pixela na filmie, w internecie nie udało mi się znaleźć ani jednego tutoriala jak używać pixel fixer w vegas pro. efix - a Ty potrafisz podać jakiś link?
Znalazłem tutoriale w innych programach ale nie są one przydatne w vegas!!!!
Odpowiedz
Powiększ maksymalnie punkt, wtedy go zobaczysz. Ustaw na hot pikselu i pomniejsz.
Odpowiedz
Nie umiem w samej wtyczce pixel fixer wybrać narzędzia do zaznaczenia hot pixela jak to ładnie pokazują w tutorialach innych programów. Z tym mam problem. Czy ktoś już to robił?
Odpowiedz
Rozwiń zakładkę Point 1 i zobaczysz kwadrat z kółeczkiem. Tym ustawisz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości