Efekty z tego filmu?
Witam, potrzebuje nazwy efektów z tego filmu, najbardziej zależy mi na:

00:00-00:15

05:00-końca filmu

Jeśli znacie jakikolwiek z efektów które są w tym filmie, bardzo proszę o nazwę.

O co chodzi? Nagrałem video z meetingu i chcę je ciekawie zmontować, jakieś fajne przejścia, takie bardziej profesjonalne pod względem graficznym...
Jeśli widzisz ten film a nie znasz nazw efektów, a znasz inne ciekawe efekty, napisz proszę nazwę a znajdę sobie jakiś tutorial =)

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Ja efekty raczej znam, ale filmu nie widzę...
Odpowiedz
(09-08-2012, 11:42)Mateusz napisał(a):  Ja efekty raczej znam, ale filmu nie widzę...

Przepraszam, zapomniałem :F
Odpowiedz
Efekt pierwszy. 0:00 - 0:15 trochę tego jest. Ja tam widzę jakiś Color Corrector, TV Simulator no i odpowiednie manewrowanie Comopositing Mode.

Efekt drugi. Też przydałoby się uściślić. Na przykład zdjęcia z 5:10 to po prostu fotki oprawione w ramkę z kanałem alfa, na nie nasunięty gradient kolor-transparent zielony i różowy od góry i od dołu. Potem idea wykonania identyczna, drgania, zbliżenia dodane za pomocą Track Motion na przykład, jeśli mówimy o Sony Vegasie.

Musisz trochę o tym poczytać, bo tu akurat nie liczy się to, jakiego efektu użyto , a w jaki sposób użyto, rozumiesz...
Odpowiedz
(09-08-2012, 12:40)Mateusz napisał(a):  Efekt pierwszy. 0:00 - 0:15 trochę tego jest. Ja tam widzę jakiś Color Corrector, TV Simulator no i odpowiednie manewrowanie Comopositing Mode.

Efekt drugi. Też przydałoby się uściślić. Na przykład zdjęcia z 5:10 to po prostu fotki oprawione w ramkę z kanałem alfa, na nie nasunięty gradient kolor-transparent zielony i różowy od góry i od dołu. Potem idea wykonania identyczna, drgania, zbliżenia dodane za pomocą Track Motion na przykład, jeśli mówimy o Sony Vegasie.

Musisz trochę o tym poczytać, bo tu akurat nie liczy się to, jakiego efektu użyto , a w jaki sposób użyto, rozumiesz...

Kurcze;/ A nie ma nigdzie tutka jak wykonać ten efekt (szczególnie zależy mi na tym z końca filmu)... nie musi być taki sam, ale choć zbliżony.

Na PL youtube nic nie widzę, może na zagranicznych kanałach coś bedzie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
0-0:15 - Moim zdaniem Mateusz już wszystko wytłumaczył.
Zdjęcia w rolkach po 5 minucie - Znajdź w internecie taką rolkę filmu, podłóż zdjęcia pod spód (odpowiednio wcześniej edytowane), użyj Parent i Child, dodaj odpowiednio Track Motion, a na warstwę ponad jakieś błyski i wgl.
Kilka zdjęć na jednym ekranie po 5 minucie - Wrzuć na oddzielne tracki odpowiednią ilość zdjęć, ustaw je przy użyciu Track Motion lub Pan/Crop, zastosuj efekty mrugania (najprościej i łopatologiczniej można po prostu podzielić klip ze zdjęciem na 2 i dodać Flash z Transitions).

Nie jest to może jakieś najprostsze, ale jak się postarasz to i laikowi powinno się udać.
Odpowiedz
(09-08-2012, 15:48)Piciu napisał(a):  0-0:15 - Moim zdaniem Mateusz już wszystko wytłumaczył.
Zdjęcia w rolkach po 5 minucie - Znajdź w internecie taką rolkę filmu, podłóż zdjęcia pod spód (odpowiednio wcześniej edytowane), użyj Parent i Child, dodaj odpowiednio Track Motion, a na warstwę ponad jakieś błyski i wgl.
Kilka zdjęć na jednym ekranie po 5 minucie - Wrzuć na oddzielne tracki odpowiednią ilość zdjęć, ustaw je przy użyciu Track Motion lub Pan/Crop, zastosuj efekty mrugania (najprościej i łopatologiczniej można po prostu podzielić klip ze zdjęciem na 2 i dodać Flash z Transitions).

Nie jest to może jakieś najprostsze, ale jak się postarasz to i laikowi powinno się udać.

Dzięki za ten post, bo nie ma tutoriali =(
A dzięki Tobie mogę zabrać się do pracy!
pzdr
Odpowiedz