Trip Biały

Oceńcie i powiedzcie co o tym sądzicie :)
Odpowiedz
Bardzo fajny efekt z obrotem aparatem razem obracającym się człowiekiem - wcześniej takiego nie widziałem w tego typu filmach (inna sprawa że niewiele tego typu filmów oglądam). W scenie na dachu widać t-shirt operatora :)

A poza tym bardzo pozytywny odbiór - powodzenia w rozwoju! :)
Odpowiedz
"Ten film został usunięty przez użytkownika"...
Odpowiedz
Dostał ocenę, to usunął :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
nowy link - wybaczcie :)
Odpowiedz
Mi także podobał się ten obrót. Można wiedzieć jak go wykonałeś? Na pozytywną ocenę zasługuje ujęcie od 01:07 które fajnie zaplanowałeś i poprowadziłeś kamerę. Uwielbiam długie i zaplanowane ujęcia, mistrzem jest Tarantino w finałowej scenie "Cztery Pokoje". Co prawda tutaj te ujęcie trwa krótko ale świetnie wyszło. Z pomysłem zrobione ujęcie kiedy gracie w papier kamień.. i przegrany wykonuje pokaz. Właśnie takie smaczki w filmikach sie ceni gdzie jest pomysł a nie sama bieganina :) Tak samo ujęcie na drążkach. Ujęcie następne też ciekawie zrobione, kamera fajnie podąża za "aktorem". Ogólnie całość sfilmowałeś z pomysłem ale montaż średnio mi się podobał. Jest ok ale inaczej zrobiłbym niektóre cięcia. Kolorystykę zrypałeś, zbyt ciemny obraz. O rybim oku sie nie wypowiem. No i końcówkę zrobiłbym z jajem. Tutaj kończy się od tak po prostu. Nie mniej jednak ogromny plus za pomysł :)
Odpowiedz
Bardzo ciekawe, pozytywnie nakręcone :-)
Odpowiedz