Jaką kamerę wybrać ?
Nie wiem czy to tu pasuje.

Hejka, chce sobie kupić kamerę HD albo FullHD.I Możliwość nagrywania na karcie pamięci.Jeśli macie jakąś taką kamere to dajcie linka albo nazwe
Odpowiedz
Też borykałem się z tym problemem parę dni temu, napisałem nawet na forum posta, ale chyba była za długi i nikomu nie chciało się go czytać: http://sonyvegas.info/thread-5888.html
Koniec końców kamerki jeszcze nie kupiłem, ale na 90% będzie to JVC GZ-GX1. Posiada jeszcze dużo fajnych funkcji nie wypisanych w specyfikacji, np. nagrywanie poklatkowe, nagrywanie slow motion (250kl/s przy nieco niższej rozdzielczości), wejście mikrofonowe, gwint na np. konwerter i jeszcze dużo innych... Cena samej kamery to około 2500-3000 zł.

Dobrze by było gdybyś określił się jakoś - ile chcesz wydać, czy zależy Ci na wysokiej jakości obrazu, na dobrej jasności, czy na jeszcze jakiś innych funkcjach... ;)
Odpowiedz
Możesz kupić REDa albo Toshibe Camileo, zależy czego się oczekuje od kamery.
Odpowiedz
Chciałbym żeby można była nagrywać bez różnicy w świetle i jakości w nocy.
Typ Nośnika karta pamięci.
HD lub Full HD.
Możliwość robienia zdj.
Żeby nie była zbyt duża.
Bateria trzymała długo (Przynajmniej 1 godz)

W granicach 0 - 650 zł
Odpowiedz
Takie rzeczy to tylko w Erze...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nową kamerkę HD (nie wiem czy są kamery HD Ready) będzie ciężko za 600zł... Możesz poszukać na aukcjach, natomiast Sony zrobiło tanie kamerki za około 1000zł, które mają wszytko czego szukasz. Za 1500 zł możesz już kupić Sony z mini projektorem... :]
Najlepiej przejdź się do jakiegoś marketu, albo sklepu z RTV i poszukaj tanich modeli...
Odpowiedz
Po co komuś projektor w kamerze? To zbędne bajery. Za takie pieniądze kamery takiej jak chcesz nie kupisz. Radzę Ci abyś dokładnie przemyślał co chcesz filmować i w jakich warunkach. Dopiero potem zacznij szukać. I przede wszystkim dozbieraj więcej pieniędzy.
Odpowiedz
Znacie jakąś kamerę która kręci slow motion w dużej ilości klatek (200,300) przy rozdzielczości minimum PAL?
Wiem że nowe kamery mają taką opcje tylko trudno się w necie dokopać do rozdzielczości w jakiej nagrywają zwolnienia.
Chodzi mi o sprzęt typu Panasonic HDC SD 900 czy sony HDR XR 550..
Odpowiedz
Zobacz czy ta będzie pasować:
http://www.euro.com.pl/kamery/panasonic-...bhtml#opis
Odpowiedz
(09-06-2012, 13:26)tsonga napisał(a):  Znacie jakąś kamerę która kręci slow motion w dużej ilości klatek (200,300) przy rozdzielczości minimum PAL?
Wiem że nowe kamery mają taką opcje tylko trudno się w necie dokopać do rozdzielczości w jakiej nagrywają zwolnienia.
Chodzi mi o sprzęt typu Panasonic HDC SD 900 czy sony HDR XR 550..

Np. Miro Airborne HD, ponad 300fps w HD 1920x1080.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz