Bateria
Potrzebuje zakupić baterie do mojej kamerki HDR- CX570e. Zastanawiam się, czy doplacać do oryginału czy brac zamiennik za mniejszą kase? Słyszałem, że czasem kamerki sony czasem nie akceptują zamiennikow. Ktos kupował, uzywał zamienników? Mam lekki dylemat, bo kupić zamiennik za 80 zł, to moge od ręki, a oryginał za 250 to pewnie minie troche czasu aż pogodzę się z ta ceną:D
Odpowiedz
(09-05-2012, 17:55)Skender napisał(a):  Potrzebuje zakupić baterie do mojej kamerki HDR- CX570e. Zastanawiam się, czy doplacać do oryginału czy brac zamiennik za mniejszą kase? Słyszałem, że czasem kamerki sony czasem nie akceptują zamiennikow. Ktos kupował, uzywał zamienników? Mam lekki dylemat, bo kupić zamiennik za 80 zł, to moge od ręki, a oryginał za 250 to pewnie minie troche czasu aż pogodzę się z ta ceną:D
Bierz oryginał, do tych kamerek konsumenckich zamienniki to chłam. No chyba że zamiennik kupisz za 15 zeta :)
Odpowiedz
No to bede miał problem, bo za tydzien summer cars party i jakoś nie widze tego, że kamerka mi wytrzyma cały dzien na standardowej bateryjce;/ Musze szybko kombinować, może sie uda od kogoś pozyczyć na jeden dzień, bo kupowac oryginał szkoda mi kasy, jak de facto potrzebuje ja tylko na ta okazje.
Odpowiedz
kupilem zamiennik i bateria trzyma ponad 5h na nagrywaniu, wiec nie jest powiedziane ze bateria bedzie beznadziejna :)
Odpowiedz
(09-06-2012, 12:16)jagiel89 napisał(a):  kupilem zamiennik i bateria trzyma ponad 5h na nagrywaniu, wiec nie jest powiedziane ze bateria bedzie beznadziejna :)

A możesz podać model kamery i model tego co kupiłes jako zamiennik?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości