Kilka zmian na forum
  • Zmienione ikony powiadamiające o nowych postach.
  • Dodany zaawansowany formularz szybkiej odpowiedzi.
  • Obrazki od teraz, będą automatycznie zmniejszane, aby nie rozwalały forum. Po kliknięciu na obrazek będziemy mogli zobaczyć go w oryginalnym rozmiarze.
  • Dodany tłumacz od Google :) Ostatnio forum odwiedzają ludzie zza granicy. Niech mają.
  • Posty są wyświetlane w układzie poziomym. Jeżeli komuś nie odpowiada ów układ może powrócić do klasycznego poprzez zaznaczenie opcji Wyświetlaj posty w trybie klasycznym. Opcję tą odnajdziesz w Panelu użytkownika klikając na Edytuj opcje.
  • Nowy shoutbox, głównie dlatego, że szybciej się wczytuje, jest sprawniejszy i po prostu lepszy od poprzednika.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Podobają mi się zmiany :) Już jest w miarę wszystko czytelne :)
Odpowiedz
Może weźmiemy udział w jakieś topliście?
Odpowiedz
Przydało by się rozciąganie thema bo na wysokich roździelczościach jest nie widoczne.
Odpowiedz
(12-27-2009, 13:22)tijeckt napisał(a):  Przydało by się rozciąganie thema bo na wysokich roździelczościach jest nie widoczne.

Możesz dać jakiegoś screena czy coś? Najwięcej ludzi ma rozdzielczość 1280x1024, potem 1024x768, następnie 1680x1050 i 1280x800. Teraz korzystam z 1280x1024 bo mam podłączony monitor do laptopa i wygląda normalnie.
Odpowiedz
Mi na 1280*960 normalnie wygląda, na fullHD też nie ma problemu.
Odpowiedz
(12-27-2009, 13:19)krasux napisał(a):  Może weźmiemy udział w jakieś topliście?

Hmm, nie wiem czy jest sens :/ W większości takich toplistach, z tego co tak sobie przed chwilą przejrzałem to pełno jakiś debilnych stron... Ktoś jeszcze w ogóle korzysta z tych toplist? Jeżeli są jakieś ciekawe to owszem, można wziąć udział.
Odpowiedz
Zawsze to zwiększa popularność, a z nią więcej userów, którzy mogą się podzielić swoim doświadczeniem. Same plusy, a nie kosztuje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości