Tym razem dwa filmy do porównania :D
Taa mam dwa klipy do porównania :) Chciałbym żebyście mi powiedzieli czy zauważyliście jakiekolwiek postęp w mojej nowej pracy ... Tylko mnie nie obrażajcie, bo chyba nie o to tu chodzi :D (sory ze counter-strike, narazie ćwiczę przed większym projektem)

1.- stare

2. - nowe

ps. Oglądajcie w HD
Odpowiedz
Wychodzi na to... że starszy lepszy od nowego. :-)
Odpowiedz
naprawdę ? z tego co widziałem na forum to nie lubisz rapu .. to pewnie dla tego ... :((

tak na marginesie w 1 nie użyłem żadnego efektu tylko skleiłem ścieżki ze sobą (zresztą sam o tym pewnie wiesz)
Odpowiedz
To już nawet nie chodzi o rap :-) Tylko o ile pamiętam od 0:09 do chyba 0:25 jedno strasznie długie i nudne ujęcie, w którym właściwie nic się dynamicznego nie dzieje. Mogłoby nawet być, ale zauważ, że film ma 53 sekundy, przy czym kończy się właściwie już na około 0:39. Ale poza tym nie jest źle, nawet przyjmując do wiadomości, że to fragmówiesy z gry :-)
Odpowiedz
Co to za nutka w pierwszym klipie?
Odpowiedz
(09-05-2012, 23:22)nozownik0 napisał(a):  Co to za nutka w pierwszym klipie?

Mało jest addonacji i opisów ?
Odpowiedz
No tak. Filmik trwa 53 sek, z czego 10 trwa logo. Potem przez 13 sekund odesłanie do innych filmów, czyli mamy 30 sekund właściwego filmiku. W tych 30 sekundach zmieściłeś aż 5 ujęć. Ciekaw jestem jaki to większy projekt planujesz, że uczysz się w ten sposób, bo oprócz podłożenia muzyki, track motion przy napisie, paru cięciach i masy czegoś na wzór "Film Clutters" to nic tu szczególnego nie widzę, jeden z milionów fragmovie jakie zaśmiecają YT. Powiem tak, chcesz poćwiczyć - bardzo dobrze, im więcej ćwiczysz, tym lepiej wychodzi, ale nie musisz tego od razu wrzucać do sieci i pokazywać ludziom. Tyle ode mnie :)
Odpowiedz
(09-06-2012, 14:27)m20 napisał(a):  Mało jest addonacji i opisów ?

Zawsze automatycznie wyłączam adnotacje a z racji, że wstawiłeś player w post nie wchodziłem na YT aby obejrzeć ów dzieło w Full HD 3D. Zamiast na odczepnego rzucić nic nie wnoszący post mogłeś podać przy okazji tytuł.
Odpowiedz