ERROR PILNE !!!
Witam. Zacznijmy od początku: Przez 2 dni robiłem filmik w vegasie i dzisiaj był już gotowy do renderingu. Poszedłem oglądać film, więc zapisałem projekt i wyłączyłem komputer. Po włączeniu komputera i uruchomieniu mojego projektu doznałem szoku... Vegas się otworzył i próbował załadować projekt, jednak przez około 3 sekundy było 0%, po czym wyskoczył mi taki błąd:
http://imageshack.us/content_round.php?p...761131.jpg
Dodam, że nie usuwałem żadnego filmu, który był w projekcie. Pomocy !
Odpowiedz
Hmmm... wygląda na coś z pluginami?
Odpowiedz
(08-31-2012, 22:21)Mateusz napisał(a):  Hmmm... wygląda na coś z pluginami?

Używam pluginów Magic Bullet Looks / New Blue FX oraz skryptu Vegas Quake ale wątpię, żeby tutaj chodziło o pluginy, bo wczoraj wszystko było dobrze.

Da się to jakoś uruchomić lub odzyskać? TO DLA MNIE WAŻNE
Odpowiedz
Skoro używasz pluginów New Blue FX to one najwięcej stwarzają problemów w Vegas...To jest Error związany z Pluginami Musiałeś użyć któregoś z wymienionych pluginów...Zostaje ci przeinstalowanie Pluginów i powinno pomuc.....Przy najmniej ja tak miałem
Odpowiedz
Hmm nie wiem, jak mi się to udało, ale otworzyłem vegasa i wrzuciłem do niego plik o nazwie Untitled.veg.bak (nie umiem wytłumaczyć, co to za plik, po prostu tworzy się przy zapisywaniu projektu). Wszystko jest w porządku tylko, że teraz film, który miałem na osi czasu jest w całości, a ja miałem go pociętego. No cóż, i tak był gotowy do renderingu :P Ale dzięki za odpowiedzi. Wstawię film na forum, jak wyślę go na youtube. Pozdrawiam !
Odpowiedz
Panowie, a po czym wnioskujecie że jest to problem z "pluginami dogrywanymi". Vegas ma też w sobie własne pluginy tzw. Video Plug-Ins, OFX Video Plug-Ins, FileIO Plug-Ins, ja bym postawił np taką tezę że jeśli program był crackowany to żeby to zrobić patch vegasa ingeruje również w dll-le znajdujące się w wyżej wymienionych paczkach i może tu jest coś nie tak i program wariuje. Ja po info zapodanym w pierwszym poście właśnie takie wnioski może bym wyciągnął :) Ale zaznaczam to są moje subiektywne tezy
Odpowiedz
Sprawdziłem b47a199b-15e2-4836-bd39-419904b5d292 Jest to ERROR Magic Bullet Looks
Odpowiedz
Dobra, zrobiłem ten filmik, jakoś się udało... Napis na początku: Cinema 4D, Flary: Adobe After Effects, reszta - Sony Vegas.

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
Pierwsze 14 sekund trzymało w napięciu, ale potem to już prawdziwe trzęsienie ziemi. Jest mentalnie rozwalony głębią przekazu, myślę, że temat poruszy wiele osób. Nie wiem, czy nie wysłałbym jakiegoś info do Uwaga TVN. Po prostu prawdziwe kino. Polecam.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzięki, zawsze staram się, żeby każdy kolejny filmik był lepszy od poprzedniego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości