Błąd podczas instalacji programu / ended preamturely
Hej!

Reinstalowałem system, przystąpiłem do instalacji Vegasa 9 czyli tej wersji którą dostałem wraz z kamerą legalnie.
W pewnym momencie wyskakuje okno jak w załączniku niżej. Nie wiem co to wogóle jest. Zamykam, staram się odpalić Vegasa któy stworzył grupę w menu start i niby działa, co prawda dalej zaczynają się schody bo program nie łyka mi klucza na który go rejestrowałem.
To można łączyć? Co to za błąd?

Załączone pliki Miniatury

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
A nie masz uszkodzonej tej instalki? Choć skoro pyta o serial to w powinien się zainstalować. Ściągnij najwyższą dostępną instalkę wprost z Sony.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Po komunikacie który Wam pokazałem jak zamknę to okienko to nic się nie dzieje. Mogę za to nzaleźć w menu start skrót do Vegasa, a tam po odpaleniu pyta o serial, rejestracje etc.

Instalowałem dokładnie tą wersję którą miałem jako pierwszą i działała. Reszta to były udpate. Próbowałem i wersję c i e.
Spróbuje ściągnąć najnowszą ze stron Sony. Mam windowsa 7 z service packiem 1. Może on coś krzaczy.
Co to jest wogóle Vegas Network Render Service? Wcześniej tego nie miałem. :/

Vegas 11 trial zainstalował się bez problemów.
Na marginesie mówiąc co mnie cieszy skok płynności jest znaczący. Nie wiem czy to zasługa wykorzystywanego GPU grafiki czy to zasługa nowego dysku SSD któy dał kopa czy po prostu miałem tak zaśmiecony system lub sam Vegas 11 jest szybszy, ale tego dowiem się jak odpale to dziadostwo.
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
No ale tak powinno być, po odpaleniu program zapyta o serial i rejestrację. Podajesz i wywala taki błąd?

Odpowiedz
(08-28-2012, 10:23)efix napisał(a):  No ale tak powinno być, po odpaleniu program zapyta o serial i rejestrację. Podajesz i wywala taki błąd?

nie, nie! Rejestracja to inna bajka. Błąd wywala sam w czasie procesu instalacji. Klikam "exit" z ciekawości odpalam vegasa z menu start itd...
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
A nie masz skopanego instalotora msi? Albo dotNeta?

Odpowiedz
co to jest, jak to sprawdzić to sprawdzę.

Przypominam, że Vegas 11 zainstalował się bez najmniejszych problemów.
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Odinstaluj tego Vegasa 9, wyczyść rejestry z resztek po wersji 9 (zarówno w local_machines jak i curent_user) jak i oraz katalogi temp w katalogu domowym użytkownika i windows.
Przykładowo w Windows 7 jest to:
c:\Users\nazwa usera\AppData\Local\Temp\
i C:\Windows\temp

Ściagnij najnowszą dostępną wersję 9, czyli albo http://download.sonymediasoftware.com/cu..._32bit.exe albo http://download.sonymediasoftware.com/cu..._64bit.exe

Odepnij się na chwilę od netu, wyłącz antywirusa i wszelkie inne "pilnowajki" i uruchom instalator jako administrator. Możesz najpierw spróbować bez grzebania w rejestrze, ale wyczyść tymczasowe i uruchom jako admin.

Odpowiedz
lipa! Nie pomaga.

Nie wiem co mam zrobić. Może zainstaluje jeszcze raz system i najpierw zainstaluje Vegasa a później uaktualnienia windows, service pack i konfiguracja systemu pod dysk SSD.
Wnerwiony jestem na maksa, tym bardziej, że ta wersja 11 trial działa. Gdyby wyszła już 12 kupiłbym bez wachania i miał spokój, a tak mam ważny montaż i jestem w kropce :(

P.S.
Dlaczego numer Machine ID mam inny niż w starej instalacji? To jest zmienne?
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Jeżeli w tzw. międzyczasie wymieniałeś bebechy to tak. Ale cholera wie z czego oni liczą to ID, co firma to inaczej. Czasem wystarczy kartę grafiki zmienić i już zmienia się ID.

Odpowiedz