Cubana zaprasza
No i mam kolejny filmik reklamujący szkołę tańca. Tym razem inna szkoła, ale też i zupełnie inna koncepcja. Proszę o opinie, sugestie i konstruktywną krytykę ;)

Odpowiedz
Szybko się uczysz kolego :) Świetne! jak najbardziej mi się podobało. Fajnie dobrana muzyka, ciekawe ujęcia. Fajne logo i fajne ruchy tancerzy i genialny pomysł z użyciem wiatraka :). Oświetlenie niezbyt mi się podobało i podciągnąłbym kolorystykę. Na końcu kiedy muzyka się kończy dodałbym raz jeszcze nazwę szkoły tańca. Na poczatku kiedy jest napis Cubana szkoła tańca (biały napis) dałbym go w prawy dolny róg.
Odpowiedz
Dzięki za pierwszą i mam nadzieję nie ostatnią opinię. Co do oświetlenia, ogólnie to pierwszy raz kręciłem coś mając do dyspozycji swoje światło. Wpierw co zrobiłem na miejscu to zasłoniłem okna tymi fioletowymi roletami. Jedyne zdjęcia z odsłoniętymi oknami to te z parą. Na miejscu myślałem, że to dobry zabieg, ale teraz jak się zastanowiłem to chyba nie za bardzo. Ze sobą miałem halogen, widać go doskonale w 1:10 minucie. Ustawiłem go w jednym miejscu, żeby doświetlić całość. No i tu wyskakuje moja niewiedza w tym zakresie.

Druga sprawa to youtube. Chodzi mi o jakby łamanie linii, występuje to w ruchomych ujęciach, np. w 17 sekundzie. Filar się łamie wręcz. Gdy to oglądam z pliku na dysku problem nie występuje. Próbowałem zmienić metodę usuwania przeplotu na interpolate, ale jest tak samo...
Odpowiedz
muzyka mi się nie podoba. Zamiast komercji mogłeś dać coś bardziej neutralnego z muzyki filmowej.
Fajne logo na początku-szacun za taki pomysł i zanimowanie.
Troszeczkę mi brakuje zakończenia, tak jakby film się urywał.
Odpowiedz
Przecież to szkoła tańca, nikt nie będzie tańczył do utworów Jamesa Hornera.
Odpowiedz
muzykę dostałem od właściciela, on wybrał. Muzyka w tym przypadku powinna być chwytliwa, taneczna i rytmiczna, a do tego pasować do kilku stylów tanecznych jakie tu były. Miało być jeszcze kilka innych, ale nie wypaliło. Również byłem za tym by wykorzystać coś mniej komercyjnego, niż jakiś shit z radia, no ale w kwestii podkładów zawsze nie mogę znaleźć czegoś odpowiedniego, zawsze to jest moja bolączka. Same logo nie wiele mnie kosztowało trudu. Zrobione przez grafika, a dzięki pomocy Buncha udało mi się go jakoś zaanimować mając wszystkie części loga oddzielne.

Jakby ktoś mógłby mi jeszcze doradzić co z tym światłem? Jak lepiej ustawiać ten halogen itd. jakieś drobne wskazówki, co by pomogły w osiągnięciu lepszego efektu. Wiem, że w tych sprawach lepiej poczytać trochę książek, mam również taki zamiar, ale fajnie by było przeczytać parę wskazówek od kogoś z was :)
Odpowiedz
(09-03-2012, 11:35)nozownik0 napisał(a):  Przecież to szkoła tańca, nikt nie będzie tańczył do utworów Jamesa Hornera.
miałem na myśli muzykę do filmów, ale niekoniecznie kinowych. Np. ze zbiorów Paris Music więc trochę przesadziłeś ;)

pozdr
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz