Błąd w Sony Vegas
Witam

Nagrałem sobie dzisiaj wideo, 3,66GB i chcę go wrzucić do timeline w vegasie i wyskakuje mi błąd, podejrzewam że mam za mało pamięci ram czy coś (mam 3GB) proszę o pomoc jak obejść ten problem.
Odpowiedz
"Wyskakuje mi błąd" a co ja jasnowidz jestem, żeby wiedzieć jaki? Daj ss albo przepisz co ci się pojawiło
Odpowiedz
[Obrazek: screenq.th.jpg]

i tyle.. podejrzewam że to wina wielkości pliku bo mniejsze wchodzą bez problemu:/
Odpowiedz
Z menu wybierz View -> Waveforms and Frames. Musisz mieć to odznaczone, wtedy program nie będzie przetwarzał plików, aby potem na timeline wyświetlać klatki z filmu oraz waveform ścieżki audio. Będzie trochę biało, ale powinno pomóc ;p Możesz jeszcze zaznaczyć View -> Active Take Information, dzięki czemu na klipie, będziesz miał informacje o nazwie ów pliku co jest bardzo przydatne.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dzięki za pomoc niestety nie pomogło póki co
Taki błąd mam
Kod:
Problem Description
   Application Name:    Vegas Pro
   Application Version: Version 9.0 (Build 563)
   Problem:             Unmanaged Exception (0xc0000005)
   Fault Module:        C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 9.0\FileIO Plug-Ins\mcmp4plug\mcmp4plug.dll
   Fault Address:       0x34165359
   Fault Offset:        0x00015359

Fault Process Details
   Process Path:        C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 9.0\vegas90.exe
   Process Version:     Version 9.0 (Build 563)
   Process Description: Vegas Pro
   Process Image Date:  2009-04-17 (Fri Apr 17) 08:12:56
Odpowiedz
Coś z kodekiem od mp4 :O co to za plik, który próbujesz wrzucić?
Odpowiedz
Aha.. i co teraz mam z tym zrobić? :D
Filmik z dzisiaj który nagrałem..myślałem że jest za duży dlatego..:/
Odpowiedz
..., ale co to za plik? Czym to nagrałeś? Rozumiem, że jest w formacie *.MP4 i Vegas ma z nim problemy, przekonwertuj go na inny format, WMV, MPEG, AVI, cokolwiek np. za pomocą programu VIDEOzilla i spróbuj ponownie wrzucić do Vegasa.
Odpowiedz
Tak mp4 nagrywany normalnie kamerą, wszystkie inne mniejsze pliki Vegas łyka a tego nie chce, mi się wydaję że po prostu dla tego że jest za duży. Zmienię format i dam znać czy się udało.
Odpowiedz
A jak uruchamiasz vegasa? 2x LPM czy PPM i "uruchom jako administrator" mi na viscie też się tak działo, dopóki nie uruchamiałem go wraz z dostępem do plików (jako admin)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości