Pikselizacja/rozmazanie po renderowaniu
Witam. Mam problem z pikselizacją/rozmazaniem obrazu po wyrenderowaniu filmów w sony vegas pro 11. Problem widać na tym filmie:
.
Film został wyrenderowany tylko CPU ponieważ przy użyciu GPU obraz jest jeszcze bardziej rozmazany. Próbowałem renderować w wielu rozdzielczościach i formatach(mp4, wmv, avc, avi) jednak nie ma różnicy.
Mój sprzęt to: procesor intel core 2 duo 3.33ghz, 6gb ram i karta grafiki zotac nvidia geforce 550 ti.
Odpowiedz
Materiał wejściowy jak rozumiem, jest bez zarzutu?
Wg mnie coś jest z jakością (wielkość MB/s). Spróbuj inny PRESET wybrać z rozwijanego menu, wyrenderuj i zobacz czy jest w porządku. Ewentualnie wejdź w rozszerzone opcje ("custom" czy "advanced" - nie wiem jak to się nazywa) i tam wpisz większa ilość MB/s
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Albo zapoznaj się z "Zaawansowanymi parametrami kodowania" z oficjalnego poradnika:
http://support.google.com/youtube/bin/st...e=guide.cs
Odpowiedz
(08-26-2012, 15:12)Bunch napisał(a):  Materiał wejściowy jak rozumiem, jest bez zarzutu?
Wg mnie coś jest z jakością (wielkość MB/s). Spróbuj inny PRESET wybrać z rozwijanego menu, wyrenderuj i zobacz czy jest w porządku. Ewentualnie wejdź w rozszerzone opcje ("custom" czy "advanced" - nie wiem jak to się nazywa) i tam wpisz większa ilość MB/s

Bardzo dziękuję za pomoc. Wystarczyło zwiększyć ilość bps/kbps/mbps i obraz jest bez zamazań.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości