Frag movie samp.
Witam, wczoraj zrobiłem 1 w sv filmik prezentujący moją grę. Wczoraj też dołączyłem do tego forum i chciałbym wszystkich powitać.

[Obrazek: 15wf6ea.png]
Odpowiedz
Filmik spoko, fajnie, że z efektami nie przesadziłeś ;D Jest jakaś akcja i jest muzyka, przynajmniej się nie nudzisz jak oglądasz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Jako tako zgrałeś z muzyką, więc przyjemnie się ogląda. Ja bym przy tych wyraźnych beatach zastosował velocity, bądź pociął wideo i kilka razy dał powtórzeni.
Odpowiedz
Dzięki za opinie. Krasux właśnie, możesz powiedzieć jak się robi replaye i zwolnione tempo ?

@Down. Ty chyba mi podałeś instrukcje do sv 9 a ja mam 8 ;>
Odpowiedz
Klikasz prawym na ścieżkę wideo i dajesz insert=>velocity, pokazuje Ci się taka zielona linia, którą regulujesz szybkość wideo, klikając na nią 2 razy nanosisz punkt, który przesuwasz. Klikając 2 razy na punkt przywracasz mu wartość początkową tj 100%, jeśli dasz punkt na sam dół to obraz będzie się cofać. Replay możesz robić tnąc wideo i kopiować wycięte fragmenty, które będą się powtarzać.
Myślę że przekazałem Ci wszystko co potrzebujesz.
Odpowiedz
(12-26-2009, 14:44)IcMn napisał(a):  @Down. Ty chyba mi podałeś instrukcje do sv 9 a ja mam 8 ;>

Erm, nie. Sam mam 8 i spokojnie działa. Nawet w wersji 4.0 tak jest :)
Odpowiedz
Za wiele się nie różni 8 od 9, więc korzystaj, w razie wątpliwości pytaj.
Odpowiedz
Bo właśnie jak daje to velocity nie pokazuje mi się żadna zielona linia.
[Obrazek: 15wf6ea.png]
Odpowiedz
Klikasz na ścieżce z filmem i dajesz insert a potem velocity, musi się pojawić linia na ścieżce wideo.
Odpowiedz
Może masz wersję Movie Studio zamiast Pro?
Odpowiedz