Zawieszanie SV przy włączaniu
Mam wielką prośbę. Mam sony vegasa i chcę sie go nauczyć, zanim zainstaluję wersję pełną mam 30 dniowego triala SV 9,0. Problem polega na tym, że włączając zrobiony wcześniej filmik a w zasadzie to wstawione kilka warstw, program otwiera go w zaledwie 35% pokazuje niby wszystkie warstwy ale nie pozwala nic kompletnie zrobić, bo choćby jedno kliknięcie myszką powoduje jego zawieszkę - pojawia się (brak odpowiedzi) i jedyne rozwiązanie to ctrl+alt+delete i wyłączenie tego procesu.
Nie pytam o to jak coś w programie zrobić, bo póki co jedyny mój problem to możliwość zrobienia czegokolwiek.
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
Sprawdź czy masz nadal gdzieś na dysku te pliki, które używasz w Vegasie. Miałem podobny problem, ale na dość starym komputerze, wtedy chodziło o to, iż jeden z plików leżał na dysku w miejscu gdzie dysk miał "bad sector" :) I po prostu zawieszał się program bo nic nie mógł wczytać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dokładnie to jest przyczyną, miałem jakiś czas temu podobny wypadek. Spróbuj przenieść wszystkie pliki z projektu w inne miejsce i będzie działać.
Odpowiedz
A jaki masz system?
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za pomoc. Spróbuje zrobić to z przeniesieniem filmików w inne miejsce. Pewnie to to, bo gdy otwieram "czystego" Vegasa mogę spokojnie robić filmiki. Jeszcze raz dzięki :)
Odpowiedz
Daj znać gdy się uda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości