Wszystkie klatki klipu
Witam, może to głupie pytanie ale... Przesiadłem się na SV9 i gdzie znaleźć opcję aby na klipie na timeline po powiększeniu klipu (rozciągnięciu go aby pokazywał dokładne miejsce) były widoczne wszystkie klatki klipu? Są tylko 3 (początkowa środkowa i końcowa) Utrudnia to pracę podczas montażu.
Odpowiedz
Za mocny masz komputer? Za szybko Ci się pracuje?:)
To czy zobaczysz wszystkie, zależy i tak od powiększenia, ale proszę: Option->Preferences->Video->Thumbnail to show -> All.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nooo właśnie, po stokroć dzięki :) Na swoim blaszaku i SV7 który mam w domu cały czas pracowałem ze wszystkimi klatkami w klipie co jest dla mnie normalne. Teraz montuje nie u siebie i co prawda na minimalnie lepszym sprzęcie ale stare przyzwyczajenia ciężko zmienić.

Chcesz powiedzieć, ze ta opcja bardzo obciąża komputer?
Odpowiedz
Mam to samo... dodatkowo jeszcze nie lubię tego "ciemnego" koloru Vegasa...
Dobrze, że można to wszystko przywrócić do starego wyglądu ;)
Odpowiedz
(08-23-2012, 10:30)mateuszszar napisał(a):  Mam to samo... dodatkowo jeszcze nie lubię tego "ciemnego" koloru Vegasa...
Dobrze, że można to wszystko przywrócić do starego wyglądu ;)

Kwestia gustu i przyzwyczajeń też wolę wszystkie klatki na tamline, ale znowuż tego szaro jasnego koloru vegasa nie cierpiałem :)
Odpowiedz
Odkopię stary temat. O ile w SV9 wszystkie klatki można włączyć i wyłączyć tutaj: Option->Preferences->Video->Thumbnail to show -> All o tyle w SV7 nie mogę znaleźć tej opcji. Wie ktoś gdzie jest ta opcja w SV7?
Odpowiedz
Przeleciałem po manualu... i nie widzę w ogóle takiej opcji...
Odpowiedz
No też przeszukałem manuala dlatego pytam;/ w necie jedynie przykłady dla wyższych wersji. No nic, mówi się trudno.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości