Problem przy Instalacji .
Witam . Chce się trochę pobawić programem Sony Vegas 10 . Przy instalacji wyskakuje mi , że mam się upewnić czy jestem podlączony do Internetu . Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem proszę napisać . Z góry dziękuje .
Odpowiedz
W którym momencie Ci wyskakuje ten komunikat, zrób zrzut ekranu. Vegas generalnie nie potrzebuje dostępu do Internetu. Może korzystać, ale nie musi.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Proszę o szybką odpowiedź . http://speedy.sh/M87vK/bez-tytulu.JPG

F5 ;c

Odpowie ktoś ? . Pilne
Odpowiedz
Ja odpowiem, najpierw trzeba czytać jakie są wymagania co do instalacji programu, a potem instalować. Nie wróżę ci długiej przygody z programem po takim pytaniu, albo inaczej, zaraz zaczniesz strasznie dupę zawracać pytaniami w rodzaju jak włączyć program? Odpowiedź jest prosta na twoje pytanie , brak net framework w systemie
Ps. Dobry nick bo kpiną jest zadawanie takich pytań
Odpowiedz
Tak jak mówi Mateusz - zainstaluj najpierw wszelkie niezbędne składniki. Na obrazku widać, że nie masz nawet Windowsa zaktywowanego, do tego instalujesz dosyć starą wersję a za chwilę będą pytania czemu mi nie działa to czy tamto.

Odpowiedz
Mam wszystko zainstalowane co potrzeba do Sony Vegas 10 . Więc nie wiem w czym tkwi problem .
Odpowiedz
Z obrazka wynika, że instalator chce dociągnąć .NET 3.0
Odpowiedz
... z czego wynika, że nie masz wszystkiego co potrzeba, prawdopodobnie C++ Redistributable też.

Odpowiedz
Problem rozwiązany . Najprawdopodobniej ściągłem Vegasa z błędami . A ściągłem z strony producenta i działa . Temat do zamknięcia i dziękuje wszystkim którzy starali nie pomóc w jakikolwiek sposób .
Odpowiedz